Шаблоны Joomla 3.5


UA

/ Публічна інформація / Доступ до публічної інформації / Нормативна база

Нормативна база

Основні положення

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Указу Президента України від 05.05.11 № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 25.05.11 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», якою затверджено примірну форму запиту на інформацію і примірний порядок складення та подання запитів на інформацію.

Наказом МВС України від 27.03.2012 №245 затверджено Інструкцію про порядок прийому, реєстрації, розгляду запитів на публічну інформацію та відшкодування витрат на копіювання та друк документів у системі МВС України та від 14.05.12 №423 затверджено Перелік відомостей, що становлять службову інформацію в системі Міністерства внутрішніх справ України.

Наказ МВС України від 11.02.2013 № 126 "Про забезпечення функціонування та ведення системи обліку публічної інформації в Міністерстві внутрішніх справ України"

Наказом Львівського державного університету внутрішніх справ від 22.10.2012 №483 затверджено Порядок роботи із запитами на публічну інформацію у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Наказом Львівського державного університету внутрішніх справ від 01.06.2013 №165 затверджено Положення про Систему обліку публічної інформації у ЛьвДУВС.

Форма запиту на інформацію та порядок її подання

У МВС відповідно до наказу від 21.07.2011 № 459 «Про затвердження Порядку складання і форми подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Міністерство внутрішніх справ України» встановлено форму запиту на інформацію та порядок її подання.

З метою забезпечення реалізації права громадян на доступ до публічної інформації в МВС України створено відділ забезпечення доступу до публічної інформації.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому обов’язково зазначається:

  • ім'я та прізвище запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, а також номер телефону;
  • опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)
  • підпис і дата.

Форма запиту на інформацію та порядок її подання

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або його бездіяльності

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Інформація щодо організації пропускного режиму до адміністративних будівель ЛьвДУВС

Львівський державний університет внутрішніх справ є об'єктом, що охороняється. Доступ на територію сторонніх осіб обмежений. Доступ на територію ЛьвДУВС за наявності службових посвідчень має певна категорія представників органів державної влади та керівництво силових структур України.

Сторонні особи (відвідувачі) проходять на територію з дозволу ректора, проректорів, начальників та деканів факультетів, начальників структурних підрозділів за разовими перепустками.

Працівники та службовці допускаються на територію згідно службових посвідчень. Студенти та слухачі - згідно студентських квитків.

 

Запит на інформацію може бути поданий:
на поштову адресу 79007, Львів, вул. Городоцька, 26
на електронну адресу vdzr@lvduvs.edu.ua
телефон (032) 258-64-00
факс (032) 233-11-19

Фахівець відділу документального забезпечення:
(032) 254-64-00