• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра кримінально-правових дисциплін

Контакти

м. Львів, вул. Замарстинівська,9

kkpd@lvduvs.edu.ua

Науково-дослідний гурток кафедри

Однією із форм організації науково-дослідницької діяльності в університеті виступає науковий гурток. Саме з молодих та ініціативних здобувачів вищої освіти складається науковий гурток кафедри кримінально-правових дисциплін. У діяльності гуртка беруть участь здобувачі вищої освіти та науково-педагогічний склад кафедри.

Гуртківці, під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри працюють над дослідженнями конкретної наукової теми, мають певні здобутки: публікації, призові місця на університетських та науково-практичних заходах. Напрямок діяльності наукового гуртка кафедри стосується аналізу актуальних питань кримінально-правової науки та практики застосування кримінального законодавства.

Мета функціонування наукового гуртка полягає в розширенні теоретичного кругозору та наукової ерудиції майбутніх фахівців, формуванні здібностей застосовувати теоретичні знання під час написання наукових та інших видів робіт, ознайомлення з науковою проблематикою, підвищення якості підготовки здобувачів вищої освіти.

Завданнями наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін є: виховання здобувача вищої освіти як дослідника, підготовка до розв’язання практичних завдань в процесі індивідуального дослідження (написання доповідей, статей), залучення до науково-дослідної роботи кафедри (участь у конференціях, круглих столах), формування ціннісного ставлення до знань, якими оволодівають, розвиток творчого мислення, пізнавальної активності, самостійності суджень.

На засіданнях наукового гуртка здобувачі вищої освіти навчаються працювати з літературою, писати статті, наукові роботи, приймають участь у конференціях та планових заходах університету та кафедри, виконують індивідуальне дослідження з науковим керівником, складають наукові доповіді, реферати та повідомлення з актуальних питань, готують виступи на засіданнях наукового гуртка.

Науково-дослідний гурток кафедри кримінально-правових дисциплін запрошує до співпраці здобувачів вищої освіти юридичного факультету.

Додаткову інформацію про діяльність наукового гуртка можна отримати на кафедрі кримінально-правових дисциплін.


© 2021 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.