• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра менеджменту

Контакти

м. Львів, вул. Кривоноса, 1

km@lvduvs.edu.ua

Науковий доробок кафедри

У складі кафедри працюють: к.т.н., доцент Леськів Г.З., яка є членом спеціалізованої вченої ради К 35.052.22 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю21.06.01 – екологічна безпека (НУ "Львівська політехніка"); д.е.н., професор Живко З.Б., яка є членом спеціалізованої вченої ради Д 35.725.04 із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата економічних наук за спеціальностями: 21.04.01 – економічна безпека держави; 21.04.02. – економічна безпека суб’єктів господарської діяльності; д.е.н., професор Копитко М.І., яка є членом спеціалізованої вченої ради Д 35.725.04 із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата економічних наук за спеціальностями: 21.04.01 – економічна безпека держави; 21.04.02. – економічна безпека суб’єктів господарської діяльності та спеціалізованої      вченої ради Д 26.130.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук за спеціальностями: 21.04.01 – економічна безпека держави; 21.04.02 – економічна безпека суб’єктів господарської діяльності "Університет економіки та права "КРОК".

Гобела В. В. у 2020 році успішно захистив дисертаційне дослідження на тему: "Екологізація в системі економічної безпеки держави" за спеціальністю 21.04.01. – економічна безпека держави.

Працівники кафедри за результатами власних наукових досліджень мають велику кількість публікацій, частина з яких, знайшла відображення у науково-аналітичному журналі "Соціально-правові студії".  

Варто зазначити про наукову роботу, яка проводиться науковими працівниками кафедри сумісно зі здобувачами вищої освіти. А саме:

  • активна участь у науково-практичних конференціях та семінарах;
  • робота студентського наукового гуртка "Менеджер".

Науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту проходили  стажування, в тому числі й міжнародні, в університетах міст: Амстердам (Нідерланди), Брюгге (Бельгія), Руан (Франція), Париж (Франція), Нюрнберг (Німеччина), Відень (Австрія),  Будапешт (Угорщина), Холм (Польща), Афіни (Греція), Верона, Падуя (Італія). Зокрема, в таких навчальних закладах: University of Vienna; University of Verona; University of Padova;  Wyzsza szkola stosunkow niedzynarodowych I komunikacji spolecznej w Chelmie; Міжнародна академія інформатики в м. Київ.

Професор кафедри Живко З.Б. отримала міжнародний грант науково-дослідної роботи по обміну студентами та викладачами (16 осіб) від Німецької служби академічних обмінів – German Academic Exchange Service (DAAD) в Німеччині. Проект «Студентська поїздка групи іноземних студентів до Німеччини у 2020 р.» Номер проекту: 57550048.

Згідно програми гранту DAAD делегація здобувачів та викладачів ЛьвДУВС відвідає відділення DAAD в м. Берлін, Торгово-промислову палату Дрездена (відділ у Бауцені), Управління регіональної економіки у м. Каменц, Інститут економіки у м. Байрот, університет у м. Бамберг, Фінансовий центр Європи у м. Франкфурт, університет в м. Ашаффенбург, управління економіки м. Ашаффенбург, Економічний факультет Єнського Університету, факультет Економіки, логістики та транспорту Ерфуртської Вищої школи. Пройдуть лекції в університетах, ознайомляться з студентським життям німецьких вузів та пройдуть стажування з менеджменту, економіки і планування, вивчення психологічних аспектів управлінського процесу в ряді виробничих закладів та торговопромислових палатах.


© 2021 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.