• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Заступник Міністра юстиції України провів онлайн-заняття для студентів вишу

Заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрій Гайченко провів онлайн-заняття для студентів 4-го курсу Інституту права ЛьвДУВС. Захід відбувся за ініціативи доцентки кафедри цивільно-правових дисциплін Ольги Верби.

Під час лекції Андрій Гайченко акцентував увагу присутніх на безпрецедентних викликах теперішнього часу, які вимагають ухвалення надскладних управлінських рішень в очолюваних сферах діяльності. Зокрема, це організація примусового виконання рішень судів й інших юрисдикційних органів, а також галузь судової експертизи, де працює понад 12000 осіб.

Маючи науковий ступінь та здійснюючи практичну діяльність у сфері виконавчого провадження, Андрій Гайченко також розповів про актуальні проблеми діяльності державних та приватних виконавців.

Заступник Міністра юстиції, окрім цього, охарактеризував особливості дисциплінарного провадження щодо приватних виконавців під час воєнного стану, окреслив перспективи подальшого розширення повноважень приватних виконавців.

Під час онлайн-зустрічі Андрій Гайченко навів студентам цікаві приклади з практики судових експертів за час війни в Україні.

Наприкінці ZOOM-конференції заступник Міністра юстиції зазначив, що для досягнення успіху в обраному фахові слід наполегливо працювати і починати це робити якнайшвидше. 

У ЛьвДУВС відзначили Міжнародний день молоді святк...
Працівники КОРД завітали на практичне заняття до в...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.