• (032) 258-63-25

Новини

Засідання науково-практичного семінару «Проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів: соціальний і правовий аспекти».

07 жовтня 2022 року Львівський державний університет внутрішніх справ проводить засідання науково-практичного семінару «Проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів: соціальний і правовий аспекти».

Напрями роботи
науково-практичного заходу:

1)проблеми взаємодії суб'єктів системи протидії наркоманії в умовах воєнного стану;

2)інформаційне забезпечення правоохоронних і правозахисних органів щодо протидії незаконному обігу наркотичних засобів;

3)профілактика наркоманії адміні-стративно-правовими засобами;

4)міжнародно-правові аспекти протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

До участі у роботі науково-практичного заходу запрошуються науковці, працівники правоохоронних та правозахисних органів, аспіранти, ад'юнкти та здобувачі вищої освіти.

Заявки для участі просимо надсилати до 28 вересня 2022 року:

Працівників ЛьвДУВС нагородили відзнаками МВС
У ЛьвДУВС відбувся тематичний захід, приурочений В...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/