• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Єднаймося проти насильства у День Білої Стрічки

Щороку 25 листопада у світі відзначають День Білої Стрічки або Міжнародний день усунення насильства проти жінок, що відкриває всесвітню акцію «16 днів проти насильства». По всій планеті небайдужі люди приколюють до свого одягу білу стрічку, що символізує прагнення викорінити насильство щодо жінок та дівчат і, тим самим, закликають підтримати акцію інших людей.  

До відзначення цього важливого дня долучився і Львівський державний університет внутрішніх справ – за сприяння відділення актуалізація навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС для другокурсників факультету №3 було проведено семінар на тему запобігання домашньому насильству. З допомогою Віри Проців, заступниці начальника відділу зв'язків із громадськістю УПП у Львівській області, курсанти відпрацьовували практичні кейси з розподілом ролей (кривдник, мати, дитина, наряд поліцейських) та розглядали питання щодо форм домашнього насильства й дій поліцейських при роботі з подібними злочинами.

«На жаль, у 21 столітті жінки досі змушені зіштовхуватися із домашнім насильством – фізичним, сексуальним, психологічним, економічним. Варто чітко розуміти, що такі речі є серйозною загрозою життю людини, тому заплющувати очі на такі ситуації аж ніяк не можна», – зазначила Олександра Захарова, очільниця відділення актуалізації навчання та практичної підготовки.

Наукове товариство зібралося на дистанційне засіда...
У ЛьвДУВС вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2021 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.