• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Вихованці ЛьвДУВС завітали до Львівського НДЕКЦ

Курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ вкотре відвідали Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. Там вони ознайомилися із роботою секторів центру та поглибили знання у сфері криміналістичних експертиз.

Заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Назарій Музика провів для курсантів екскурсію сектором технологічних досліджень документів і почерку. Він розповів молодим правоохоронцям, як здійснюється перевірка підписів і печаток, ознайомив їх з процесом визначення того, в якому стані перебуває людина під час написання тексту, та якою рукою пише.

Крім того, вихованці ЛьвДУВС відвідали сектор трасологічних досліджень. Там вони дізналися, як досліджують сліди злочинів й роблять їх порівняльну характеристику. У секторі дактилоскопічних експертиз курсантів навчили, як правильно робити експертизу відбитків пальців та перевозити предмети, з яких знімали доторки злочинців.

У секторі балістичних експертиз вихованцям університету розповіли, як досліджують і сканують гільзи із зареєстрованої і незареєстрованої зброї. Курсантам було цікаво поглибити свої професійні навички, тож вони не соромилися ставити запитання фахівцям, отримуючи на них вичерпні відповіді.

Представники ЛьвДУВС та Міжнародного Комітету Черв...
Працівників ЛьвДУВС нагородили відзнаками МВС

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.