• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Вихованці ЛьвДУВС продовжують здобувати знання у сфері гендерної рівності

Продовжується серія освітніх заходів, що покликані поглибити знання здобувачів ЛьвДУВС у питаннях гендерної рівності та навчити протидіяти сексуальним домаганням. Про ці теми студентам Інституту права розповідали на тренінгу в рамках навчальної дисципліни "Кримінальна юстиція та гендерний мейнстримінг", а також на окремому бінарному занятті.

Навколо проблеми сексуальних домагань об'єдналися науковці зі Львова та Запоріжжя. Зокрема, бінарне заняття проводили доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Світлана Романцова спільно з Ганною Гулєвською, завідувачкою кафедри права та публічного управління Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій

А ось під час тренінгу, який проводила Світлана Романцова для студетнів Інституту права та їх наставниці Іванни Проць, учасники мали нагоду отримати цінний досвід відчуття рівності на набуття навичок належної ідентифікації, запобігання і прямої протидії сексуальним домаганням тощо. Під час події було пройдено курс "Гендерна рівність та протидія сексуальним домаганням у військовій сфері" на платформі Prometheus. Крім того, студенти переглянули відеоролик "Сексуальні домагання" від організації La Strada Ukraine. 

Науковці та практики обговорили проблеми корупційн...
Професорська кав'ярня ЛьвДУВС: науковці зібрали ко...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.