• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Відбувся черговий етап реалізації спільного проєкту ЛьвДУВС та Чеської агенції з розвитку

До Львівського державного університету внутрішніх справ з робочим візитом завітали представники Чеської агенції з розвитку. Зустріч відбувалася в рамках реалізації проєкту щодо створення спеціального навчально-тренінгового комплексу з проведення слідчих (розшукових) дій із вразливою категорією населення «Зелена кімната».

До складу іноземної делегації увійшли координатор проєкту Ян Пейріл, зовнішній технічний консультант Мартін Котолан та представник Чеської агенції з розвитку в Україні та Молдові Міхал Гелбіч.

На зустрічі з гостями були присутні ректор ЛьвДУВС Роман Благута, завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Олександра Захарова, начальник відділу технічних засобів навчання Ярослав Хімко, завідувач відділення міжнародної освітньої діяльності Василь Франчук.

Представники обох сторін обговорили деякі питання щодо реалізації проєкту та підписали Меморандум про порозуміння.

Після цього іноземні гості здійснили огляд навчально-тренінгового комплексу та провели тестування технічного устаткування.

Експерти з Чехії відзначили успішність завершення чергового етапу проєкту та запевнили готовність до реалізації подальших кроків.

На початку наступного року представники Чеської агенції з розвитку та Освітнього комплексу поліцейської освіти та підготовки Чеської Республіки знову завітають до ЛьвДУВС для організації тренінгу щодо особливостей проведення слідчих (розшукових) дій із вразливою категорією населення.

Перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський взяв уча...
Студентам Інституту управління, психології та безп...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2021 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.