• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

В університеті відзначили День захисників і захисниць України

З нагоди Дня захисників та захисниць України, який щорічно відзначається 14 жовтня на свято Покрови, у ЛьвДУВС відбулося святкування. Здобувачі університету вшанували героїв минулого та сучасних захисників піснями, віршами й танцями.

Вірші «День захисника», «Єдиний мій» та «Не питай мене» декламували присутнім другокурсниця факультету №3 Дарина Фотіна, третьокурсниця факультету №1 Людмила Бельмега та третьокурсниця Інституту управління, психології та безпеки Кароліна Гапчич. Остання також виконала пісню «Закохані».

Крім того, другокурсник факультету №3 Юрій Сочин презентував присутнім композицію «Браття», а Юлія Щирба, студентка другого курсу Інституту права, заспівала пісню «Не твоя війна». Із танцем також виступили Владислав Савюк, третьокурсник факультету №1 та Ольга Бауер, першокурсниця Інституту права. До виступу були запрошені й Назар Гріца, студент Інституту управління, психології та безпеки, а також Назар Августин, студент Інституту права.

Насамкінець вихованці університету Юрій Сочин, Віталій Кровіцький та Артем Фіало виконали Марш українських націоналістів, урочисто завершивши свято. 

Представниці ЛьвДУВС долучилися до Міжнародної кон...
На криміналістичному полігоні ЛьвДУВС відбулось пр...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.