• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

В університеті відбулися навчання з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству

Впродовж чотирьох днів у Львівському державному університеті внутрішніх справ тривав тренінг із протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству. Проведення заходу ініціювала Консультативна місія Європейського Союзу. 

Спершу учасники освоїли академічну частину. Зокрема, обговорювали типи та форми домашнього насильства, статистичні дані та правове регулювання. Експерти поділились досвідом протидії насиллю у країнах ЄС.

Навчання проводили старший радник з питань прокуратури Гедімінас Бучюнас та тренер з кримінальних розслідувань Юкка Ларкіо.

У практичній частині тренінгу поліцейські навчалися, як реагувати на випадки, пов'язані з насильством. У сценаріях організатори акцентували на послідовності дій під час виїзду на виклик, захисті від можливих небезпек, комунікації з учасниками та залученні інших екстрених служб.

Учасниця тренінгу інспектор Управління патрульної поліції Львівщини Юлія Сорокіна вважає, що навчатись новому потрібно завжди. Розповідає, що під час заходу отримала корисні поради щодо власної безпеки під час реагування на виклики. «Разом із колегами ми відпрацьовували різні кейси. А після цього обговорювали кожен крок із тренерами. Вони звертали увагу на важливі деталі та пропонували, як краще реагувати на такі ситуації», - поділилась Юлія Сорокіна.

Старший інспектор Управління патрульної поліції Львівщини Марія Гримак зауважила, що в часі війни збільшилась кількість звернень щодо домашнього насильства. «Щодня рівень стресу населення зростає. Це стає підґрунтям злочинів. Тому нам важливо шукати нові підходи та підвищувати професійну кваліфікацію. Під час тренінгу ми обмінювались думками та ідеями з іноземними колегами, аналізували ситуацію з кількох точок зору та дізнались багато нового», - каже працівниця патрульної поліції.  

Після завершення навчання усім учасникам вручили відповідні сертифікати.

Привітали поліцейських із успішним проходженням тренінгу т.в.о. ректора ЛьвДУВС Тарас Созанський, керівниця Регіонального представництва Консультаційної місії Європейського Союзу у Львові Ханнелоре Вальєр, заступник начальника - начальник ВДОП УПД ГУНП у Львівській області Роман Гранківський та начальник ВКЗ патрульної поліції Львівщини Ігор Цап.

Як розповіли представники КМЄС, такі ж навчання з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству проводитимуться й надалі. Тренінги також відбуватимуться на базі ЛьвДУВС.

Курсанти ЛьвДУВС відвідали виставку живопису, що з...
На Львівщині розпочався конкурс наукових есе на со...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.