• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У проєкті «Мій ЛьвДУВС» - історія випускника університету, адвоката Ростислава Жука

 Продовжуємо розповідати про випускників університету у рамках проєкту «Мій ЛьвДУВС». Сьогодні поділимось історією адвоката Ростислава Жука.

Учасник проєкту переконаний, що професія юриста потрібна практично усюди – від побутових справ до ведення бізнесу чи державного управління. Без знання законів неможлива жодна діяльність, - наголошує Ростислав.

"В університеті нас вчили, що потрібно любити свою справу та якісно працювати", - пригадує випускник.

"Приємно, що у рідному виші нас досі пам'ятають. Нещодавно мене запрошували провести відкриту лекцію для студентів, - розповідає Ростислав. – Я часто звертаюся за порадою до викладачів. Дотепер підтримую дружні зв'язки із однокурсниками. Адже усі ми були як одна велика сім'я ".

Учасник проєкту відзначає, що навчання у ЛьвДУВС було насиченим і яскравим та дало поштовх до реалізації у професії.

"Паралельно з навчанням я вже працював за фахом. На третьому курсі під час практики спробував себе у ролі помічника адвоката. Згодом продовжив роботу у тому ж адвокатському об'єднанні", – каже Ростислав Жук.

"За понад 20 років юридичної практики у різноманітних банківських установах, адвокатських об'єднаннях і підприємствах, переконався у тому, що знання та навики, отримані в університеті, допомагають успішно працювати, розвиватися та бути конкурентним спеціалістом у сучасному юридичному світі ", – додав на завершення випускник.

Курсанти ЛьвДУВС побували на виставці сучасної гра...
Різдво у безпеці: курсанти ЛьвДУВС патрулювали міс...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.