• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС відбувся випуск слухачів «Академії поліції»

Сьогодні у Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ЛьвДУВС відбувся випуск 29 слухачів.

«Ви обрали не просто професію, а покликання. Не забувайте постійно самовдосконалюватися та вчитися новому. Підтримуйте дружні стосунки, здобуті у стінах університету, допомагайте один одному. Пам'ятайте, що ваші сім'ї, родиничекають вас зі служби», – звернувся до випускників ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута.
Начальник Управління кадрового забезпечення поліції Чернівецької області Віталій Чебан, звертаючись до присутніх, зазначив: «Бажаю вам завжди пам'ятати слова Присяги. Ви є обличчям Національної поліції, тож будьте прикладом для молодшого покоління та підтримкою - для старшого».
Благословив поліцейських на віддану та сумлінну службу настоятель каплиці Покрови Пресвятої Богородиці, що розташована на території навчально-тренувального відділу «Верещиця», протоієрей Іван Ревуцький.
Випускники «Академії поліції» ЛьвДУВС продовжать службу у Волинській, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Чернівецькій, Рівненській та Тернопільській областях.
У Львові відбулась всеукраїнська науково-практична...
Медики закликають вакцинуватися від COVID-19, аби ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2021 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.