• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС відбувся семінар щодо вдосконалення діяльності правоохоронців із виявлення та припинення корупції

 У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся постійно діючий науково-практичний семінар «Проблеми вдосконалення діяльності правоохоронних органів щодо виявлення, припинення та превенції корупційних проявів».

З вітальним словом до присутніх звернулась Ольга Балинська, проректорка ЛьвДУВС. «Обговоримо проблеми вдосконалення діяльності правоохоронних органів щодо виявлення, припинення та превенції корупційних проявів з урахуванням воєнного стану. Сподіваюсь, що за результатами роботи будуть окреслені механізми для врегулювання проблем корупції в Україні, зокрема в сучасних умовах ведення війни», - зазначила проректорка.

Також до обговорення долучився Анатолій Фодчук, начальник Управління запобігання корупції МВС України. «Тематика виявлення та запобігання корупції зараз є більш актуальною, аніж в мирний час. В умовах воєнного стану ми маємо особливо швидко та ефективно працювати, а корупція значно ускладнює такі процеси. Саме науковий формат пошуку шляхів вирішення цієї проблеми, очевидно, є найкращим, - наголосив Анатолій Фодчук. - Тому бажаю нам плідної роботи та ґрунтовних результатів».

Учасники семінару обговорили кримінально-правові та кримінологічні засади протидії корупційним проявам, адміністративно-правові проблеми функціонування антикорупційного законодавства України. Під час наукової події йшлося про запобігання корупційним ризикам у системі спеціальної професійної підготовки поліцейських, а також про проблеми застосування антикорупційного законодавства України в умовах воєнного стану.

Крім цього, науковці торкнулися теми виявлення та припинення корупційних кримінальних правопорушень оперативними підрозділами Національної поліції.

На семінарі були присутні представники Управління запобігання корупції МВС України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Служби безпеки України у Львівській області, Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро України, науково-педагогічні працівники ЛьвДУВС, а також представники прокуратури і спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері.

Було обговорено низку питань, які особливо актуалізувалися в умовах воєнного стану. Так, професор Вячеслав Навроцький звернув увагу на суб'єктів корупційних правопорушень, окресливши нові ризики у сфері волонтерства та колабораціонізму.

Представник Департаменту управління захисту викривачів і обробки повідомлень про корупцію НАЗК Василь Луцик задекларував запровадження порталу діяльності інституту викривачів.

Прокурор Ірина Вітковська наголосила на особливостях розгляду судами справ про адміністративні правопорушення пов'язані з корупцією. Говорили також про про проблеми у діяльності Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро, Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції та інших правоохоронних органів щодо виявлення, припинення та превенції корупційних проявів.

Вихованці ЛьвДУВС турбуються про діток
Науковці та практики обговорили проблеми корупційн...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.