• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС відбулись урочистості для студентів-першокурсників

Новий життєвий етап розпочався сьогодні для першокурсників ЛьвДУВС. Новоприбулих студентів, які обрали спеціальності «Правоохоронна діяльність» й «Інформаційні системи та технології», привітали з початком навчання у виші.

Ректор університету Роман Благута звернувся до першокурсників із мотиваційною промовою.

«Хочу подякувати вам за вибір стати саме українськими студентами, адже значна частина молоді емігрувала за кордон. Я впевнений, що кожен із вас заздалегідь мав бажання служити у правоохоронних органах. І зараз ви стаєте на дорослий шлях, де на вас чекають випробування та перешкоди. Зичу, аби цей день ви завжди згадували з радістю та усмішкою. Також бажаю бути справедливими та критичними щодо себе, вдосконалюватися, здобувати нові знання», – наголосив Роман Благута.

Очільник вишу побажав студентам навчитися поважати один одного, адже вони наразі стають частиною великої університетської сім'ї. Також він подякував працівникам ЛьвДУВС, які продовжують організовувати освітній процес, попри труднощі, і зауважив, звертаючись до студентів: «Наше завдання – створити належні умови, а ваше – сумлінно навчатися».

Присутні урочисто виконали Державний Гімн України. А після цього - вшанували хвилиною мовчання українських Героїв, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації.

Після завершення події першокурсники зробили фото на пам'ять із керівництвом університету.

Першокурсників Інституту права привітали з початко...
ЛьвДУВС запрошує всіх охочих до Розмовного клубу з...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.