• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

​У ЛьвДУВС відбулося засідання Вченої ради

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради. Захід розпочався з урочистого вручення атестатів вченого звання доцента доценту кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Зоряні Дільній, доценту кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету № 3 Назарію Тузу та доценту кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Василю Франчуку. Також було вручено диплом доктора філософії Іраклію Гобечії.

Заслухано планові питання про організацію підготовки ЛьвДУВС до вступної кампанії 2022 року та виконання Плану проходження науково-педагогічними працівниками університету стажування (підвищення кваліфікації) у 2021-2022 н.р.

Учасники засідання затвердили нову редакцію Правил прийому до ЛьвДУВС у 2022 році, внесли зміни та доповнення до освітньо-професійної програми «Право (поліцейські)» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Особливу увагу на засіданні було приділено затвердженню наукової програми «Право» підготовки докторів наук у галузі знань 08 Право за спеціальністю 081 Право та науковими спеціальностями 12.00.01, 12.00.07, 12.00.08, 12.00.09, 12.00.12.

Шляхом таємного голосування Вчена рада присвоїла вчене звання доцента завідувачу кафедри практичної психології Інституту управління, психології та безпеки кандидатові психологічних наук Галині Одинцовій, доцентові кафедри практичної психології кандидатові психологічних наук Олександрі Кузьо та доцентові кафедри соціально-поведінкових, гуманітарних наук та економічної безпеки цього ж Інституту кандидату педагогічних наук Аллі Марчук.

Також було визнано результати проходження стажування доцента кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 Оксани Чичкан як підвищення кваліфікації.

Позитивні рішення було прийнято щодо рекомендації до друку та поширення через мережу Інтернет видань та програм навчальних дисциплін.

Схвалено звіт за темою з державною реєстрацією «Проблеми правового регулювання публічного управління у сфері правоохоронної діяльності» та затверджено навчальні плани.

Професорська кав'ярня ЛьвДУВС: науковці зібрали ко...
Вихованці ЛьвДУВС дізналися про злочини тоталітарн...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.