• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС відбулося засідання Вченої ради

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради. Захід розпочався з урочистого вручення атестатів про вчене звання «доцента» доцентам кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Світлані Романцовій та Наталії Устрицькій. Також було вручено диплом «доктора філософії» Олені Герман.

Затверджено План науково-дослідної роботи ЛьвДУВС на 2022 рік.

Внесено зміни до освітньо-професійних програм та затверджено доповнення до Положення про післядипломну освіту працівників Національної поліції у ЛьвДУВС.

Особливу увагу учасники засідання приділили питанню затвердження теми дисертації та індивідуального плану роботи аспіранта.

Шляхом таємного голосування Вчена рада одноголосно присвоїла вчене звання доцента доцентові кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права кандидатові юридичних наук Зоряні Дільній та доцентові кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету № 1 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліціїкандидатові юридичних наук Ігорю Татарину.

Також було створено комісії з перевірки рівня педагогічної, навчально-методичної та наукової роботи здобувачів вчених звань доцента.

Позитивні рішення було прийнято щодо рекомендації до друку та поширення через мережу Інтернет видань.

У ЛьвДУВС вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-...
ЛьвДУВС став учасником програми НАТО з виховання д...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2021 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.