• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС відбулося засідання юних науковців вишу

У ЛьвДУВС дистанційно відбулося засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад'юнктів), докторантів та молодих вчених. 

Із доповіддю «Певні аспекти гендерної рівності в системі МВС» перед учасниками засідання виступила курсантка 3–го курсу факультету № 1 Вікторія Надурак. Її колега, другокурсник цього ж факультету, Артем Мороз описав присутнім кримінально-правові та кримінологічні аспекти торгівлі людьми. Його тема була присвячена Європейському Дню боротьби з торгівлею людьми.

Участь у засіданні наукового товариства взяла також радниця ректора з гендерних питань, доцентка кафедри теорії права, конституційного та приватного права факультету №1 Ірина Євхутич. Вона розповіла вихованцям ЛьвДУВС про політику гендерної рівності в системі МВС.

Наприкінці онлайн-зустрічі куратор наукового товариства відділу організації наукової роботи Юлія Шевців відзначила, що невдовзі відбудеться Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства». Вона закликала вихованців вишу обирати цікаву тему й долучатися до участі у науковій події.

Підбито підсумки щорічного відомчого конкурсу на к...
Радник КМЄС розповів курсантам про особливості роз...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2021 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.