• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС обговорили соціальні, економічні та психологічні аспекти діяльності поліції

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся круглий стіл «Соціальні, економічні та психологічні аспекти діяльності Національної поліції України». Захід проходив в онлайн-форматі за допомогою платформи ZOOM.

Учасників семінару привітала проректор ЛьвДУВС Ольга Балинська.

«Цей захід стає для нас уже традиційним. Оскільки ми готуємо фахівців для підрозділів Національної поліції, хочемо, щоб кожне нове покоління наших випускників було адаптоване до економічних, соціальних та психологічних умов сьогодення», - зазначила Ольга Балинська. Вона наголосила, що питання, винесені на обговорення, є цікавими, важливими та потрібними, тож побажала учасникам семінару плідної роботи.


Із привітальним словом до присутніх звернувся декан факультету №3 Степан Гнатюк.

«Кафедра соціально-гуманітарної підготовки є мультидисциплінарною, адже має завдання – різносторонньо підготувати здобувача до майбутньої професійної діяльності. Відтак, у нас викладають юридичну та загальну психологію, навчають соціальним комунікаціям та економічній компетентності. На кафедрі також реалізується напрямок, який називається soft skills», - зауважив він.


Вступне слово мав також Ярослав Когут, завідувач кафедри соціально-гуманітарної підготовки факультету №3. Він ознайомив учасників із регламентом проведення події, запросив на майбутні заходи кафедри й висловив сподівання, що вони відбуватимуться в офлайн-режимі.

Учасники семінару обговорювали забезпечення економічної безпеки держави правоохоронними органами України. Йшлося також про формування стресостійкості поліцейських в умовах професійної діяльності.

Чимало уваги приділили толерантності та недискримінації в роботі правоохоронних органів. Дискутували про кризову комунікацію у сфері функціонування поліції.

Присутні на семінарі обговорили також ювенальну психологію та педагогічні аспекти в діяльності поліції. Торкнулися теми професійно-психологічної підготовки працівників правоохоронних органів.

Загалом до участі у круглому столі долучилися представники Управління кадрового забезпечення ГУНП у Львівській області, Управління патрульної поліції Львівщини, Управління стратегічних розслідувань Львівщини Департаменту стратегічних розслідувань, батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів», Західного відділення комплектування іміджево-видавничого центру Нацгвардії України, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського державного ліцею імені Героїв Крут, Львівського навчально-наукового центру професійної освіти. Активними учасниками дискусії стали також науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти ЛьвДУВС.

За підсумками обговорення науковці та практики надали чимало пропозицій, які увійдуть до рекомендацій заходу та, сподіваємося, невдовзі будуть реалізовані у практичній діяльності правоохоронців і враховані під час підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

У ЛьвДУВС відбулись заходи, приурочені до Дня Гідн...
У ЛьвДУВС відбулося засідання Конференції трудовог...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.