• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС обговорили принципи використання сили відповідно до міжнародного права та прав людини

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся тренінг для курсантів та науково-педагогічних працівників «Принципи використання сили відповідно до міжнародного права та прав людини. Введення в міжнародне гуманітарне право».

Захід проводили представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста Халіт Буланіклі, Дворник Дмитро, Максим Гутов, а також Віра Ніколаєнко.

Дмитро Дворник пояснив присутнім, що означають фундаментальні принципи Міжнародного комітету: гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність, добровільність, єдність та універсальність.

У першій частині тренінгу учасники дізналися про мандат та діяльністьорганізації. Друга частина – була присвячена перспективам застосування сили у парадигмі правоохоронної діяльності. Її провів Халіт Буланіклі. Він наголосив присутнім, що правоохоронці у своїй діяльності повинні керуватися низкою правил та стандартів.

Тема виступу Віри Ніколаєнко, радниці МКЧХ з юридичних питань, стосувалася Міжнародного гуманітарного права (МГП).

Здобувачі та науково-педагогічні працівники дізналися, що означають поняття «jus ad bellum» та «jus in bello», та почули корисну інформацію про Женевські конвенції.

Упродовж події спікери намагалися донести присутнім, наскільки важливо поважати честь і гідність людини, вміло застосовувати знання завдань, принципів і доктрин Міжнародного гуманітарного права.

Насамкінець на подію завітав ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута.

«Тільки вчора ми говорили про перспективи нашої співпраці у сфері впровадження освітніх проєктів щодо обізнаності працівників органів державної влади, зокрема, правоохоронних структур, у сфері міжнародного гуманітарного права. Сьогодні ж ми реалізували практичний аспект нашої співпраці — тренінг для науково-педагогічних працівників та курсантів ЛьвДУВС. Цей новий пласт знань є необхідним для поліцейських, аби вони якісно виконували свої професійні функції. Вочевидь, потрібно докладати зусиль, щоби покращувати свої навички з іноземної мови, тому що це дозволяє опрацьовувати нову літературу, а також комунікувати з фахівцями інших держав. Заклад вищої освіти дає вектор, який допомагає в перспективі стати спеціалістом. Тому необхідно працювати над собою, вдосконалюватися протягом усього життя», - наголосив Роман Благута.

Очільник вишу подякував організаторам тренінгу та вручив представникам організації подарунки на пам'ять про ЛьвДУВС.

Відзначимо, що захід ініційовано відділенням актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС. 

У міжнародний день «Лікарі світу за мир» курсанти ...
Вихованці ЛьвДУВС відпрацювали алгоритм дій при ви...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.