• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС говорили про аспекти досудового розслідування

У Львівському державному університеті внутрішніх справ дистанційно відбувся науково-практичний семінар на тему «Процесуальне та криміналістичне забезпечення досудового розслідування». Захід об'єднав науковців та здобувачів вищої освіти з різних куточків України.  

Розпочалася подія зі вступного слова проректора ЛьвДУВС Ольги Балинської. «Проблем досудового розслідування існує чимало, й говорити про них відірвано від інших аспектів юридичної практики буде неправильно. Специфіка доказування, застосування спеціальних технічних знань, визначення повноважень суб'єктів-учасників досудового розслідування, ратифікація Україною міжнародних договорів у сфері провадження досудового розслідування тощо – усе це має свої юридичні тонкощі», – наголосила проректор.

Звернувся до учасників заходу й Руслан Шехавцов, декан факультету №1. Він побажав усім плідної дискусії та висловив сподівання, що подібні заходи позитивно впливатимуть на забезпечення досудового розслідування в Україні.

Протягом семінару науковці та здобувачі дискутували про проблеми доказування під час досудового розслідування і застосування заходів забезпечення кримінального провадження, говорили на тематику нормативно-правової регламентації та практики проведення С(Р)Д та НС(Р)Д; слухали доповіді про використання спеціальних знань під час досудового розслідування та розслідування окремих видів кримінальних правопорушень, підслідних органам досудового розслідування Національної поліції. Окремими темами для обговорення також стали актуальні на сьогодні питання організації розслідування злочинів, пов'язаних із торгівлею людьми, а також освідування та отримання матеріалів для експертизи.

Представники ЛьвДУВС провели низку профорієнтаційн...
Вихованці ЛьвДУВС закликали львів’ян не бути байду...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.