• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Тривають онлайн-лекції з гендерних студій у вищій школі

Минулого тижня розпочалося Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Гендерні студії у вищій школі: сучасні виклики та досягнення». Захід поводиться за ініціативи Львівського державного університету внутрішніх справ та Центру українсько-європейського наукового співробітництва.  

Подія включає три тематичні блоки, що стосуються таких важливих питань як протидія домашньому насильству та сексуальним домаганням у закладах вищої освіти, а також особливостей викладання кримінально-юстиційних питань гендерних студій.

Онлайн-лекції відбуваються щовівторка. Цього разу учасники заходу мали можливість поспілкуватися із радницею ректора з гендерних питань Іриною Євхутич. Вона виступила із доповіддю на тему: «Гендерна рівність та протидія сексуальним домаганням у закладах вищої освіти». У своїй презентації спікерка розповіла, як діяти у таких випадках та куди звертатися за допомогою.

Крім цього, поділилася думками, як обговорювати зі здобувачами цю делікатну тему. 

«Потрібно відшукати правильний спосіб комунікації зі студентами, аби вони були впевненими у приватності та конфіденційності розмови. Також важливо не замовчувати цю тему, впроваджувати відповідні курси, воркшопи та менторські програми. Це сприятиме створенню безпечного середовища, де жінки й чоловіки зможуть вільно здобувати освіту та займатися наукою», - підкреслила Ірина Євхутич.

Наступна онлайн-лекція у рамках гендерних студій відбудеться 27 вересня. Спікеркою події буде професорка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права ЛьвДУВС Ірина Гловюк.

У ЛьвДУВС тривають зустрічі курсантів із практикам...
Першокурсникам Інституту управління, психології та...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.