• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Студенти ЛьвДУВС стали призерами міжнародного конкурсу науково-дослідних робіт з економіки

Здобувачі вищої освіти спеціальності «Менеджмент» Микола Апетик та Юлія Мойсак здобули друге місце у Міжнародному конкурсі студентських науково-дослідних робіт з економіки, що проводився у Республіці Молдова. А науковий керівник дослідження - професорка кафедри менеджменту Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС Зінаїда Живко - отримала диплом за активну участь у розвитку науково-педагогічної діяльності.

Учасниками цього міжнародного конкурсу стали понад 160 студентів із семи країн. Організував подію Науково-дослідний центр «Прогрес» при Комратському державному університеті.

"Такі конкурси допомагають розвиватись у сфері науки та налагоджувати зв'язки із дослідниками з інших країн. Я вперше працював над роботою, що стосувалася економічного напрямку. Та завдяки допомозі наукової керівниці все вдалося, - розповів Микола Апетик. - На мою думку, студентам варто долучатися до наукових заходів, аби розвиватися всебічно".

Загалом дослідження, представлені на конкурсі, охопили низку актуальних питань у сфері економіки. Наукові роботи стосувалися фінансів та оподаткування, менеджменту, соціально-економічної політики держави, маркетингу та логістики, бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту, інвестиційної та інноваційної діяльності тощо. У своїй роботі здобувачі ЛьвДУВС досліджували соціально-економічну сутність рейдерських захоплень.

Триває електронна реєстрація кандидатів на навчанн...
Курсанти ЛьвДУВС забезпечували безпеку львів'ян та...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.