• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Студенти ЛьвДУВС пройшли тренінг, покликаний розвінчати гендерні упередження

Студенти 2-го курсу Інституту права пройшли тренінг у рамках вивчення нової навчальної дисципліни «Кримінальна юстиція та гендерний мейнстримінг». 

Захід відбувався онлайн. Доцентки кафедри кримінально-правових дисциплін Світлана Романцова та Юлія Лісіцина розповідали «Казочку про Скріпочку», під час якої здобувачі тримали в руках канцелярські скріпки й виконували певні дії (робили зі скіпки усмішку, знак оклику, знак питання, указку, сердечко). Казочка була про те, як Скріпка хотіла вступити в університет і стати конструктором космічних кораблів, але під впливом стереотипних поглядів батьків, вчителів та друзів, зробила інший вибір. Через двадцять років вона наважилася втілити свою мрію у життя, однак зробити це не вдалося.

Коли хлопці та дівчата дослухали історію, отримали завдання - зробити скріпку такою, як на початку. Проте ніхто з цим не впорався. Скріпка виходила кривою і кособокою, що відобразило вплив стереотипів на кожного.

Після цього учасники тренінгу презентували виконані ними креативні малюнки проти гендерних стереотипів.

Доцентка кафедри Романцова Світлана теж презентувала виконане нею завдання.

Під час заходу студенти активно обговорювали наслідки дотримання гендерних стереотипів. Кожен висловлював свою позицію та аргументував.

Процес подолання гендерних упереджень є складним завданням. Однак поступова зміна власної свідомості - це важливий крок до гендерної рівності та формування гендерно чутливого студентського середовища!


Представники ЛьвДУВС взяли участь у вебінарі, прис...
Представниці ЛьвДУВС долучилися до онлайн-дискусії...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.