• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Студентам Інституту управління, психології та безпеки розповіли про роботу державної податкової служби

Львівський державний університет внутрішніх справ спільно з Державною податковою службою України у Львівській області провів заняття для здобувачів Інституту управління, психології та безпеки, а також аспірантів МОНП «Економічна безпека соціально-економічних систем». Слухачів події ознайомили із особливостями роботи податкової служби.  

Зокрема, начальниця управління інформаційної взаємодії Олена Глеба розповіла вихованцям ЛьвДУВС про структуру ГУ ДПС у Львівській області й обсяги надходження податкових платежів до бюджетів різних рівнів, а керівниця відділу розвитку персоналу управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Наталія Фецюх ознайомила здобувачів із умовами проходження практики у податковій службі.

Цікавою для студентів стала розповідь Мирона Балушки, головного державного інспектора відділу комунікацій із громадськістю управління інформаційної взаємодії, який розповів здобувачам про особливості та переваги використання електронного кабінету платника податків. Головний державний інспектор відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Галина Гудима, крім того, повідомила про можливість повернення частини сплачених податків у вигляді податкової знижки на навчання.

Насамкінець випускниця ЛьвДУВС Мар'яна Галевич, яка нині перебуває на посаді старшого державного інспектора відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії служби, поділилася власним досвідом роботи у ГУ ДПС у Львівській області. Студенти задавали питання й отримували на них вичерпні відповіді. 

Відбувся черговий етап реалізації спільного проєкт...
Курсанти факультету №3 ЛьвДУВС тренували навички с...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.