• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

​Ректор ЛьвДУВС долучився до благодійної акції, спрямованої проти домашнього насильства

Роман Благута, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ, другий рік поспіль взяв участь у регіональному флешмобі «#НЕ_ламай_калину!». Захід відбувався у рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» за ініціативи Департаменту соціального захисту населення та громадської організації «Центр «Жіночі преспективи». До події також долучилася завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС Олександра Захарова.

Щоб привернути увагу до проблем насильства у громадському й приватному житті, учасники флешмобу висадили на Проспекті Свободи біля пам'ятника Т. Шевченкові шістнадцять саджанців калини – етнонаціонального символу українського народу.

До брифінгу були залучені високопосадовці, представники соціальних служб. Зокрема, слово мав Роман Гранківський, заступник начальника управління превенції Головного управління Національної поліції Львівщини, Віталій Загайний, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, Марта Чумало, заступниця голови громадської організації «Центр «Жіночі преспективи», Роман Благута, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ, Уляна Дорош, начальниця управління з питань сімейної політики та співпраці з громадськими середовищами.

«Найперше нам потрібно усвідомити і не замовчувати цю проблему. Озвучувати її і робити кроки, які б дали можливість поступово, але системно, працювати над викоріненням насильства як явища в українському суспільстві. Дуже важливо, що до цього долучаються курсанти та студенти, які обговорюють проблеми насильства в межах навчальних дисциплін. Я переконаний, що про потребу протидіяти насильству потрібно згадувати не 16 днів, а цілий рік. Надіюся, що колись ми дійдемо до того, що будемо мати 365 днів без насильства», - висловився під час брифінгу Роман Благута,

Варто відзначити, що з нагоди старту акції будівлю Львівської обласної державної адміністрації підсвітили помаранчевим кольором, який є символом світлого майбутнього. Крім цього, присутні випустили в небо кульки такого ж кольору.

Цікаво, що акція «16 днів проти насильства» відбувається щороку й була ініційована ще 1991 року Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства. У рамках громадської акції увага суспільства щодня привертається до різних аспектів проблеми домашнього насильства та порушення прав людини в загальному - протягом шістнадцяти днів із 25 листопада до 10 грудня. 

Спортсмени ЛьвДУВС здобули призові місця на динамі...
Викладачі університету долучилися до тренінгу від ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.