• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Представниця ЛьвДУВС взяла участь у проєкті «Вибори без сексизму»

У Львові відбувся тренінг «Вибори без сексизму», призначений для політикинь, громадських діячок та волонтерок. У проєкті взяла участь Світлана Романцова, доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права ЛьвДУВС та членкиня Української асоціації представниць правоохоронних органів.

Проєкт був організований мобільним освітнім хабом «#політикабезсексизму». Учасниці тренінгу вчилися ідентифікувати сексизм та протидіяти йому, зупиняти прояви дискримінації, визначати перешкоди на шляху до лідерства тощо. Крім того, присутніх навчали мистецтву самопрезентації та ораторського мистецтва.

«У час війни роль жінки змінюється. Поки чоловіки на війні, ми засновуємо волонтерські організації, займаємо керівні посади – очолюємо другий фронт. Саме в таких умовах розкриваються лідерські здібності кожної жінки. Тому ми повинні постійно працювати й розвиватися, щоб наближати нашу спільну перемогу. Зокрема, цьому сприяють такі тренінги», - розповідає про враження від проєкту Світлана Романцова.

Світлини авторства https://www.facebook.com/electionsWITHOUTsexism/

Представники організації «Операція підземна залізн...
ЛьвДУВС взяв участь у міжнародній конференції, при...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.