• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Представниці ЛьвДУВС долучилися до онлайн-дискусії «НІ гендерному насиллю»

Радниця ректора з гендерних питань Ірина Євхутич та доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права ЛьвДУВС Юлія Лісіцина взяли участь в міждисциплінарній онлайн-дискусії «НІ гендерному насиллю». У рамках цього заходу учасники розглядали ґендерно зумовлене насильство з юридичної, психологічної та соціалогічної точок зору.

До дискусії долучилася Катерина Павліченко, заступниця Міністра внутрішніх справ, голова правління ГО «Українська асоціація представниць правоохоронних органів», а також працівниці профільних громадських організацій, юристки та психологині.

Організатори підкреслили важливість цієї онлайн-дискусії, адже за дослідженнями Фонду Народонаселення ООН щороку від домашнього насилля в Україні гине 600 жінок. А 37% працівниць юридичної сфери зазнавали сексуальних домагань на робочому місці.

Тож учасники заходу ділилися думками, яким чином можна розпізнати ґендерно зумовлене насилля та куди звертатися по допомогу, якщо ви стали жертвою цього злочину. Присутні обговорювали українське законодавство та міжнародне регулювання такого виду насильства. Під час онлайн-зустрічі звучало питання впливу пандемії COVID-19 на поширеність ґендерно зумовленого насилля.

Подію організували Посли європейської молоді в Україні у партнерстві із факультетом психології, політології, соціології Національного університету «Одеська юридична академія», Асоціацією юристок України «ЮрФем» та громадською організацією «Ла Страда-Україна».

Студенти ЛьвДУВС пройшли тренінг, покликаний розві...
Представники ЛьвДУВС долучилися до презентації ген...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.