• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Представники організації «Операція підземна залізниця» побували у ЛьвДУВС

З робочим візитом до Львівського державного університету внутрішніх справ завітали представники організації «Операція підземна залізниця». Обговорювали тему протидії торгівлі людьми та можливу співпрацю.

Іноземні партнери завітали, аби обговорити тему протидії торгівлі людьми, експлуатації дітей та заходи підтримки постраждалих місцевими неурядовими організаціями.

Ініціатором заходу виступив Департамент міграційної поліції Національної поліції України, який представили Ігор Малахов, заступник начальника Департаменту міграційної поліції Національної поліції України, та Юрій Ганущак, заступник начальника Управління Департаменту міграційної поліції Національної поліції України.

Крім того, на робочій зустрічі також було присутнє керівництво Управління міграційної поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Під час робочої зустрічі представники організації «Операція підземна залізниця» операційний директор Вільям Роберт Джонс та Брант Стірлінг Стюарт зустрілися з керівництвом ЛьвДУВС, а також з представниками Департаменту міграційної поліції та обговорили питання потенційної співпраці. 

У рамках візиту іноземні представники ознайомились з навчальною базою університету та обговорили особливості навчання курсантів. Під час розмови також йшлось про майбутні напрями співпраці, яка є необхідною, щоб максимально ефективно реагувати на виклики сьогодення. Усі учасники зустрічі дійшли згоди, що дієва протидія явищу торгівлі людьми можлива за умови підготовки високоякісних фахівців в даній галузі, а також постійного підвищення їхньої професійної майстерності протягом усієї службової кар'єри. Досягнення цього можливе лише у безперервній взаємодії закладів вищої освіти та практичних підрозділів системи МВС.

Очільник університету Роман Благута відзначив, що така співпраця необхідна, аби максимально ефективно реагувати на виклики сьогодення.

Насамкінець для гостей провели екскурсію закладом освіти. Вони побували у інтерактивній кімнаті протидії насильству в сім'ї, спеціальному навчально-тренінговому комплексі з проведення слідчих (розшукових) дій із вразливою категорією населення «Зелена кімната» та криміналістичному полігоні.

Результатом візиту іноземних гостей до ЛьвДУВС стало запевнення у бажанні та готовності представників міжнародної організації «Операція підземна залізниця» здійснювати у майбутньому спільну роботу, особливості якої будуть обговорені під час наступної робочої зустрічі.

Вихованці ЛьвДУВС дізналися про злочини тоталітарн...
Представниця ЛьвДУВС взяла участь у проєкті «Вибор...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.