• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Представники ЛьвДУВС взяли участь у вебінарі, присвяченому гендерному мейнстримінгу

Радниця ректора з гендерних питань Ірина Євхутич та доцент кафедри соціально-гуманітарної підготовки ЛьвДУВС Роман Андрусишин взяли участь в інтерактивному вебінарі «Гендерний мейнстримінг в діяльності органів державної влади: що це та як з цим працювати?». 

Онлайн-подію організувала Консультативна місія Європейського Союзу в Україні спільно з Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем».

Із привітальним словом до учасників заходу звернулися керівниця Регіонального представництва КМЄС у Львові Ханнелоре Вальєр, експертка з питань співробітництва КМЄС Лідія Дужич та керівниця центру «ЮрФем: освіта», тренерка Вікторія Карпа.

Спікери заходу, насамперед, пояснили, що таке гендерний мейнстримінг та навели його кращі практики в Україні. Крім цього, розповіли про гендерну політику і структуру її застосування.

Під час вебінару також йшлося про гендерні аспекти при формуванні навчальних програм, застосування гендерно чутливого підходу в органах державної влади, проведення моніторингу гендерно чутливих даних.

Насамкінець спікери заходу підняли питання недопущення сексизму на роботі.

ЛьвДУВС долучився до презентації «Методичних реком...
Студенти ЛьвДУВС пройшли тренінг, покликаний розві...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.