• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Представники ЛьвДУВС взяли участь у тренінгу із психосоціальної підтримки

Широкомасштабне вторгнення російської федерації в Україну спричиняє низку викликів і проблем у сфері психічного здоров'я та психосоціальної підтримки. Значна кількість громадян потребують допомоги. Тож перша леді України Олена Зеленська ініціювала створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

Розробку та впровадження програми координує Міністерство охорони здоров'я України за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я. Крім цього, до реалізації такої ініціативи долучилося Міністерство внутрішніх справ України.

Курс розпочався 9 серпня для працівників закладів вищої освіти системи МВС. Під час онлайн-навчання тренери-психологи опановуватимуть основи самодопомоги та допомоги особам, які зазнали впливу стресових факторів у кризових ситуаціях.

Від Львівського державного університету внутрішніх справ участь у події беруть представниці Інституту управління, психології та безпеки Галина Католик, Галина Лялюк та Ольга Угрин.

Відзначимо, що курс розроблений ізраїльською організацією у сфері надання першої психологічної допомоги «Israel Trauma Coalition». Його мета – допомогти громадянам подолати стрес, пов'язаний з війною, та наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів. 

У ЛьвДУВС відбулися змагання з волейболу
Вихованці ЛьвДУВС відвідали ветерана університету

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.