• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Представники ЛьвДУВС та Міжнародного Комітету Червоного Хреста обговорили питання майбутнього співробітництва

У ЛьвДУВС відбулася зустріч із представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста.

На заході були присутні працівники організації: регіональний делегат щодо взаємодії з органами поліції та органами безпеки Халіт Буланіклі, делегат МКЧХ щодо взаємодії з органами поліції та органами безпеки Максим Гутов, а також радник МКЧХ щодо взаємодії з органами поліції та органами безпеки Дмитро Дворник.

Львівський державний університет внутрішніх справ представляли ректор вишу Роман Благута, перший проректор Тарас Созанський, завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Олександра Захарова.

Під час зустрічі очільник ЛьвДУВС Роман Благута презентував заклад освіти, розповів про структуру, основні напрями діяльності, місію та бачення шляхів співпраці.

«У нас навчається близько п'яти тисяч здобувачів вищої освіти. Частина з них – це курсанти, які готуються до служби в підрозділах Національної поліції. Вони – майбутні фахівці в галузі права, превентивної поліції, слідчі, оперативні працівники. Ми також будемо здійснювати набір на освітньо-професійну програму «Правоохоронні інформаційні системи». Окрім цього, навчаємо цивільних за спеціальностями: право, менеджмент, фінанси, психологія, правоохоронна діяльність, інформаційні системи. Здебільшого наші програми спрямовані на фахівців сфери безпекового сектору», - зауважив ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута.

Очільник вишу також наголосив, що відповідно до потреб освітнього процесу у ЛьвДУВС є необхідна освітня та матеріальна база.

«Ми готуємо не лише курсантів, а й здійснюємо перепідготовку поліцейських, зокрема забезпечуємо їх підвищення кваліфікації та спеціалізацію. З огляду на сьогодення маємо необхідність в інтенсивній підготовці здобувачів. Тому акцентуємо на практичному аспекті навчання. У нас є повний цикл освіти: професійна освіта для поліцейських, бакалавр, магістр, доктор філософії та доктор наук», - зазначив очільник вишу.


Згодом іноземні представники ознайомилися із матеріально-технічною базою вишу. Вони побували в криміналістично-тактичному полігоні «Торгівля людьми: трудова та сексуальна експлуатація», спеціальному навчально-тренінговому комплексі з проведення слідчих (розшукових) дій із вразливою категорією населення «Зелена кімната», ситуаційному центрі, комп'ютерній аудиторії, криміналістичній лабораторії та кабінеті-тренажері «Робоче місце слідчого», кабінеті техніко-криміналістичного забезпечення діяльності Національної поліції.

Представники ЛьвДУВС долучились до брифінгу «Важли...
Вихованці ЛьвДУВС завітали до Львівського НДЕКЦ

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.