• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Представники ЛьвДУВС долучилися до презентації гендерних підходів у підготовці фахівців для сектору безпеки і оборони України

Презентація «Методичних рекомендацій з інтеграції гендерних підходів у систему підготовки фахівців для сектору безпеки і оборони України» відбулася в режимі онлайн. Участь у заході взяли керівники закладів вищої освіти МВС, члени вчених рад та авторського колективу, який розробив рекомендації.

Від ЛьвДУВС до зустрічі долучилися очільник вишу Роман Благута, проректори Ольга Балинська та Василь Франчук, директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрій Назар, доцентка кафедри цивільного права та процесу факультету №1, уповноважена з гендерних питань Ірина Євхутич, декани факультетів, завідувачі університетських кафедр та інші.

Зі вступним словом до присутніх звернулася віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

«Вже не перший рік проводяться роботи з реалізації завдань щодо професійної підготовки кадрів з урахуванням гендерної рівності. Дуже важливою також є діяльність науковців та освітян з уніфікації підходів щодо викладання гендерної тематики в закладах вищої освіти. Крім того, питання рівності чоловіків та жінок відображаються в річних національних програмах під егідою Комісії Україна-НАТО», – відзначила Ольга Стефанішина.

«Ми всі з вами усвідомлюємо, що питання рівного доступу до професій, зокрема професійного розвитку як жінок, так і чоловіків – це системна проблема, яка потребує відображення в усіх елементах навчання співробітників сектору безпеки та оборони», - додала віце-прем'єр-міністр.

Ольга Стефанішина наголосила, що розроблені методичні рекомендації є унікальними та базуються на досвіді нашої країни.

Варто відзначити, що після опрацювання проєкту Методичних рекомендацій Вчена рада Львівського державного університету внутрішніх справ підтримала їх використання в освітньому процесі.

Представниці ЛьвДУВС долучилися до онлайн-дискусії...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.