• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Працівники КОРД завітали на практичне заняття до вихованців ЛьвДУВС

До Львівського державного університету внутрішніх справ завітали працівники Національної поліції України у Львівській області підрозділу КОРД. Старші інспектори штурмових управлінь разом із викладачами кафедри тактико-спеціальної підготовки продемонстрували студентам та курсантам факультету №3 гвинтівку та дрони, які військовослужбовці використовують у зоні бойових дій.

Здобувачі мали можливість побачити штурмову гвинтівку «UAR-15», яка призначена для ураження живої сили на невеликій відстані. Представник КОРД зауважив, що принцип її роботи такий самий, як у автомата АКМ. Крім цього, запрошений гість показав присутнім, як гвинтівка розбирається.

Його колега розповів юнакам та дівчатам для яких цілей використовуються дрони.

«Ми здійснюємо пошук зниклих людей, особливо дітей, використовуємо дрони для розвідки, супроводу артилерії. Ми можемо також перевірити, чи є в приміщенні бомби», - підкреслив запрошений гість.

Присутні мали змогу оглянути дрони різних фірм. Працівники КОРД зауважили, що в комплекті таких пристроїв можуть іти різноманітні корисні ґаджети, як от динамік, прожектор, маячок. Крім цього, деякі камери оснащені чудовим зумом та тепловізором.

Наприкінці заняття старші інспектори підняли дрони у повітря, аби присутні змогли побачити їх у дії.

Відзначимо, що захід відбувся за ініціативи працівників кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 ЛьвДУВС. Тема заняття – «Затримання злочинців в обмеженому просторі». 

Заступник Міністра юстиції України провів онлайн-з...
Вихованці ЛьвДУВС долучилися до вебінару КМЄС про ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.