• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський взяв участь у робочій групі з питань розвитку міграційної поліції України

Перший проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Тарас Созанський долучився до робочої групи «Створення передумов для реалізації концепції розвитку міграційної поліції України».

Подія розпочалася 23 листопада й триватиме упродовж трьох днів у місті Полтава. Захід проходить за сприянням Координатора проєктів ОБСЄ в Україні в рамках проєкту «Підтримка Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України у протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та кіберзлочинності».

На сесії були присутні представники Департаменту міграційної поліції в місті Києві та обласних центрах України.

Засідання робочої групи із вітальними словами розпочав в.о. керівника департаменту Міграційної поліції Національної поліції України Дмитро Чібісов. Він побажав присутнім конструктивної дискусії та плідної праці.


Загалом, під час цієї стратегічної сесії учасники обговорювали передумови для розвитку індивідуального лідерського потенціалу та спроможностей керівника до розробки концепції розвитку міграційної поліції з перспективою до 2026 року. Крім цього, присутні ознайомлювалися з підходами стратегування, визначення пріоритетів, формування стратегічних проєктів, делегування завдань з метою впровадження конкретних ініціатив.

Enter your text here ...

Представники ЛьвДУВС взяли участь у тренінгу зі вз...
Відбувся черговий етап реалізації спільного проєкт...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2021 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.