• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Науковці та практики обговорили проблеми корупційних ризиків в умовах військового стану

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся регіональний круглий стіл «Виявлення корупційних ризиків у діяльності МВС в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення України».

Розпочав захід вітальним словом начальник Управління запобігання корупції Міністерства внутрішніх справ України Анатолій Фодчук.

«Виклики, які останнім часом виникають, потребують нових підходів та якісного переосмислення. Сподіваюся, що сьогодні я почую цікаві конструктивні думки та погляди, за підсумком яких ми сформуємо низку пропозицій та рекомендації для вирішення тих чи інших питань у сфері антикорупційної діяльності. Тож бажаю всім учасникам плідного обговорення», - звернувся до присутніх Анатолій Фодчук.

Привітав учасників наукового заходу ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута.

«Хочу звернути увагу на актуальність теми сьогоднішнього круглого столу, яка безпосередньо пов'язана з новими викликами для системи МВС у зв'язку з запровадженням в Україні воєнного стану. Війна в Україні внесла свої корективи, фактично, у всі сфери суспільного життя. При цьому, змінюються підходи та процедури, приймаються нові норми та з'являються нові правила. І в таких нових для нас реаліях надзвичайно важливо забезпечити, власне, дотримання усіма громадянами, усіма підприємствами, установами та організаціями цих нових правил та норм, які їх встановлюють та регулюють», - наголосив Роман Благута.

Модерував круглий стіл Андрій Годяк, уповноважений ЛьвДУВС з антикорупційної діяльності.

Протягом події присутні обговорювали проблемні питання щодо подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, система публічних закупівель. Науковці та практики дискутували стосовно корупційних ризиків при отриманні, обліку та розподілі гуманітарної допомоги, яка надходить до системи МВС. Крім цього, на заході йшлося й про те, як внутрішнє переміщення осіб та установ системи МВС ускладнює роботу уповноваженого підрозділу чи уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції.

Учасники круглого столу, зокрема, торкалися проблем корупції в діяльності МВС та її впливу на євроінтеграційний процес в умовах воєнного стану, міжнародних стандартів протидії корупції у діяльності сектору безпеки і оборони. Лунали також думки про європейський досвід протидії корупції в умовах воєнного стану та запобігання корупційним ризикам у системі спеціальної професійної підготовки поліцейських.

Відзначимо, що до участі у круглому столі долучилися представники Консультативній місії Європейського Союзу в Україні, Міністерства внутрішніх справ України, Національного агентства з питань запобігання корупції, уповноважені підрозділи та уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції головних управлінь Національної поліції, головних управлінь та управлінь Державної міграційної служби України, регіональних сервісних центрів Головного сервісного центру МВС, науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України, державних установ «Територіальні медичні об'єднання МВС України», медичних реабілітаційних центрів МВС України, головних управлінь Державної служби України з надзвичайних ситуацій низки областей країни, Спеціального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Західного територіального управління Національної гвардії України, військових частин Національної гвардії України, закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання системи МВС України, а також представники громадськості. 
У ЛьвДУВС відбувся семінар щодо вдосконалення діял...
Вихованці ЛьвДУВС продовжують здобувати знання у с...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.