• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

На Львівщині розпочався конкурс наукових есе на соціально-правову тематику для школярів

Такий конкурс проводиться вже втретє. Його учасниками можуть стати учні 9-11 класів. Аби долучитися – потрібно написати есе на соціально-правову тематику.  

Організатори події – Львівський державний університет внутрішніх справ, Департамент освіти та науки ЛОДА, а також Львівська обласна Мала академія наук.

Метою конкурсу є підтримка обдарованої молоді, яка здатна самотужки оцінювати характер соціально-правових проблем, а також обґрунтовувати власне бачення шляхів їхнього вирішення.

«Ми проводимо цей конкурс з 2020-го року і дуже радіємо, що залучаємо молодь до таких ініціатив. Адже це спонукає старшокласників аналізувати соціально-правові умови в Україні, висловлювати власні ідеї. Крім цього, серед учасників ми щороку знаходимо наших майбутніх абітурієнтів», – відзначила проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська.

Цьогоріч конкурс проводиться у таких номінаціях: адміністративно-правові проблеми; кримінально-правові проблеми; проблеми психології та педагогіки; проблеми економіки та менеджменту; проблеми мови, культури та спорту; протидія торгівлі людьми, насильству та дискримінації; проблеми прав людини та гендерної рівності; питання національного спротиву та національної безпеки.

Свої роботи можна надсилати до 15-го листопада в електронному форматі на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Результати конкурсу оголосять у грудні цього року.

Усі учасники отримають сертифікати, а переможців нагородять дипломами.

Ознайомитися із умовами конкурсу можна за посиланням.

В університеті відбулися навчання з протидії домаш...
Першокурсників Інституту права привітали з початко...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.