• (032) 258-63-25

Новини

Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах», яка відбудеться 21 жовтня 2022 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи наукового заходу:

1.Нормативно-правове, організаційне та кадрове забезпечення правоохоронної діяльності в умовах війни: українські реалії та зарубіжний досвід.

2.Воєнні злочини: проблеми законодавчого визначення та кваліфікації.

3.Проблеми взаємодії органів безпеки і оборони у сфері протидії злочинності в умовах воєнного стану.

Для участі у роботі конференції запрошуються науковці і практики, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики.

Конференція відбудеться у змішаному (стаціонарно-дистанційному) форматі з використанням платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті університету.

Тези учасників конференції планується видати окремим збірником до початку її роботи та розмістити на офіційному сайті університету.

Заявку на участь у конференції та тези слід надсилати електронною поштою на одну із зазначених нижче електронних адрес з поміткою «на конференцію 21.10.2022» до 26 вересня 2022 року.

Ад'юнкти та аспіранти безпосередню участь у роботі конференції беруть у випадку отримання персональних запрошень.

Мови конференції: українська, англійська.

Здобувачі ЛьвДУВС побували на мистецькій виставці
Курсанти здали кров для потреб ЗСУ

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/