• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

«Мій ЛьвДУВС»: натхненна історія випускниці Інституту права Діани Куцериб

У рамках проєкту «Мій ЛьвДУВС» розповідаємо про досвід вихованців та вихованок університету, їхню активність та професійне становлення у стінах alma mater. Цього разу пропонуємо вам ознайомитися з історією випускниці Діани Куцериб.

Дівчина приєдналася до лав здобувачів юридичної освіти у Львівському державному університеті внутрішніх справ чотири роки тому. А зараз вона – дипломований бакалавр у галузі права. Ще у школі Діана мріяла в майбутньому реалізуватися у юридичній сфері та стати студенткою ЛьвДУВС.

Адже вона переконана: «Юрист – це професіонал, який стоїть на сторожі закону. Відмінно розбираючись у правовій документації, він може захищати інтереси громадян, які звернулися до нього за допомогою». Саме такою захисницею прагнула стати дівчина, вступаючи до Інституту права.

Розвиватися в обраній спеціальності Діані допомагала участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних науково-практичних конференціях та конкурсах наукових робіт, які організовували у ЛьвДУВС. Випускниця навіть називає цю діяльність одним із найяскравіших спогадів, який отримала за часів навчання. Окрім того, Діана відзначає, що загалом на семінарах та лекціях викладачі завжди представляли якісні та цікаві презентації, запрошували досвідчених фахівців, що давало змогу студентам збагачуватися новими знаннями та накопичувати потенціал.

Безумовно, будь-де саме наставники мають допомагати у формуванні та розвитку талантів. «Велика подяка усім викладачам нашого Інституту права. Я щаслива, що познайомилася з людьми, які прекрасно вміють вмотивовувати, прищеплювати любов до предметів та знайти підхід до кожного студента, підтримати та заохотити до навчання і саморозвитку», – зауважує щодо цього Діана.

Також дівчина розповіла, що свій шлях вона пройшла пліч-о-пліч з чудовими друзями-однодумцями, про яких тепер згадує з особливою теплотою, адже вони завжди були готові підтримати, розділити хвилини смутку чи розвеселити.

Діана підсумовує: «Чотири роки навчання у ЛьвДУВС назавжди у моєму серці залишать найкращі спомини про заклад освіти, який дав мені дорогу в життя. І тепер я впевнена, що знання та навички, здобуті тут, стануть надалі міцним фундаментом у кар'єрі».

Героїня проєкту поділилася і своїми нинішніми досягненнями: нещодавно вона успішно склала магістерський комплексний тест та вже активно шукає роботу за спеціальністю.

А своїм наступникам, майбутнім студентам ЛьвДУВС Діана радить наполегливо вчитися та працювати над собою. «Роки навчання в університеті насправді дуже швидко збігають, тому не витрачайте час на даремне, якомога більше спілкуйтеся та будьте активними, дбайте про своє майбутнє та обов'язково беріть участь у наукових конференціях, адже це дуже цінно. Можливо, зробите вдалу кар'єру науковця і станете дослідником», – додає дівчина. 

Курсанти завітали у гості до ветеранів ЛьвДУВС
Курсанти ЛьвДУВС продовжують культурно розвиватися

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.