• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Майбутні абітурієнти завітали на День відкритих дверей у ЛьвДУВС

Сьогодні Львівський державний університет внутрішніх справ гостинно відчинив двері для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Учні загальноосвітніх шкіл, гімназій і ліцеїв із різних областей України мали можливість дізнатися більше про умови вступу та поспілкуватися з представниками закладу освіти. Захід відбувався на подвір'ї головного корпусу вишу.

Із вітальним словом до майбутніх вступників та їхніх батьків звернувся ректор ЛьвДУВС Роман Благута: «Двері університету ніколи не зачиняються для тих, хто бажає дізнатися більше про діяльність нашого закладу. Саме завдяки таким зустрічам із абітурієнтами, ми змінюємося та стаємо кращими, впроваджуємо нові освітні програми», – зазначив очільник вишу.

Про особливості цьогорічної вступної кампанії та діяльність Інституту права присутнім розповів його директор Іван Красницький: «Ми здійснюємо підготовку юристів, готових до практичної роботи. Наші випускники можуть обіймати посади у судах, адвокатурі, нотаріаті, правоохоронних органах й усюди, де потрібна вища юридична освіта».

Наступним до слова був запрошений В'ячеслав Бліхар, директор Інституту управління, психології та безпеки. Він наголосив на важливості дисциплін, які вивчають студенти цього закладу: «Для успішного вступу у доросле життя необхідне психологічне здоров'я. Знання про те, як його зберегти, можна отримати у нашому Інституті. Вочевидь, немає жодного старшокласника, який би не цікавився власним економічним розвитком – і цей напрям теж представлений у діяльності нашого закладу».

Опісля директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції та відповідальний секретар приймальної комісії університету Юрій Назар розповів присутнім про особливості вступу до ЛьвДУВС. Він пояснив, які кроки повинні зробити абітурієнти, аби в майбутньому стати курсантами вишу.

Після закінчення інформаційної частини заходу із ліричною композицією Василя Жадана «Браття» виступив курсант 2-го курсу факультету №3 Юрій Сочин, а пісню «Україна» виконала другокурсниця факультету №2 Марія Прокопенко.

Майбутнім вступникам також запропонували подивитися показові виступи курсантів ЛьвДУВС – вихованці вишу продемонстрували прийоми рукопашного бою та тактику затримання злочинців.

Окрім цього, відвідувачам університету провели цікаві екскурсії. Їх запросили до стрілецького тиру, Навчального ситуаційного центру, лінгафонного класу та бібліотеки, продемонстрували зразки криміналістичної техніки.

Цього дня гості університету відкрили для себе багато нового, почули цікаву та корисну інформацію, а ще змогли остаточно визначитися з вибором майбутньої професії.

Представники університету долучились до міжнародни...
Науковці та практики обговорили питання академічно...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2021 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.