• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

ЛьвДУВС – серед переможців конкурсу на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію

За підсумками конкурсу Львівський державний університет внутрішніх справ було відзначено у семи номінаціях.


Дипломом І ступеня ЛьвДУВС нагородили у номінації «Профорієнтаційні відеоролики». Авторка відеоролика - начальниця відділу зв'язків з громадськістю Галина Лемішко. Друге місце у номінації «Наукові видання» посіла монографія «Новітні технології у розслідуванні злочинів: сучасний стан і проблеми використання». Автори цього видання – ректор вишу Роман Благута й професор кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету № 2 Анатолій Мовчан.

Другу сходинку посів також «Практикум з арт-терапії: навчально-методичний посібник Ч.1.» авторства Наталії Кальки, старшої викладачки кафедри практичної психології Інституту управління, психології та безпеки, та Зоряни Ковальчук, завідувачки кафедри теоретичної психології цього ж Інституту, у номінації «Виробничо-практичні видання».

У номінації «Довідкові видання» було відзначено дипломом III ступеня «Довідник поліцейського офіцера громади» авторського колективу у складі Володимира Братковського, Володимира Висоцького, Романа Гранківського, Данила Йосифовича, Катерини Костовської, Лідії Сукмановської, Юрія Хатнюка та Олександри Хитри.

Диплом ІІІ ступеня у номінації «Мультимедійні видання» нагородили оглядову лекцію на тему «Методологія наукового дослідження» авторства проректора ЛьвДУВС Ольги Балинської. Крім цього, таку ж відзнаку у номінації «Наукові періодичні видання» отримав науково-аналітичний журнал «Соціально-правові студії» за редакцією Ольги Балинської.

А у номінації «Підручники» дипломом III ступеня було відзначено книгу «Організаційно-правові основи запобігання тероризму». Автори – працівники кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Юлія Лісіцина, Ірина Серкевич, Галина Яремко та інші.

Нагадаємо, відомчий конкурс на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію цьогоріч відбувався на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Засідання конкурсних комісій проходило онлайн. Журі оцінювали роботи у 13 номінаціях.

Вітаємо науково-педагогічних працівників, чиї розробки визнані серед кращих, і бажаємо нових перемог!

Слідчий поділився із курсантами практичним досвідо...
Детектив слідчого управління поділилась досвідом і...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.