• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Курсанти ЛьвДУВС прослухали вебінар «Огляд системи управління людськими ресурсами. Практики поліції країн ЄС»

Спікерами онлайн-зустрічі стали радники Консультативної місії ЄС в Україні.

Розпочала вебінар Вікторія Грушина – спеціаліст з питань реформування системи управління людськими ресурсами КМЄС.

Насамперед працівниця Місії розповіла про значення та особливості персоналу в організації.

«Для досягнення будь-яких цілей організації використовують різноманітні ресурси, одним з яких є людський капітал, тобто персонал, його навички, вміння, кваліфікація. Найвідоміші менеджери світу й управлінці неодноразово зазначали, що дві організації з однаковими цілями й пріоритетами матимуть різні результати, якщо їхні людські капітали відрізнятимуться. Адже людський фактор є найголовнішим», – зазначила Вікторія.

Радниця описала, як формують стратегію служби управління людськими ресурсами, що саме така служба забезпечує в організації та які функції виконує.

Також Вікторія Грушина відзначила: «Ми зараз перебуваємо на тому перехідному етапі, коли служби управління людськими ресурсами стають стратегічними партнерами у сфері бізнесу, партнерами для будь-яких організацій. І саме такі служби мають бути агентами змін».

Наступним до присутніх звернувся радник з питань реформування та розвитку кадрової політики КМЄС Ніколаос Бакогіанніс (Люксембург). Він дав визначення поняттю «організаційна культура» й розповів, чому вона важлива у діяльності організацій.

«Дослідження показують, що установи, які ставлять організаційну культуру в пріоритет, можуть успішно переживати складні часи», – зазначив Ніколаос Бакогіанніс.

Окрім цього, він описав фактори, які впливають на заохочення працівників у робочому середовищі, та розповів про особливості процесу адміністрування. Приділив увагу й автоматизованому забезпеченню HRMIS, яке дозволяє підтримувати, керувати та обробляти інформацію про співробітників, а отже – значно полегшує діяльність будь-якої організації.

Продовжив розмову тренер та радник з питань реформування системи управління людськими ресурсами Даніель Крінтя (Румунія). Він поділився власним досвідом роботи в румунській поліції та розповів про кроки, які має зробити кожен охочий стати поліціянтом в Румунії, а також описав функції місцевого Департаменту управління людськими ресурсами. Наприкінці надав цінні рекомендації для курсантів, зокрема згадав і про важливість командної роботи та використання набутого раніше досвіду.

Під час онлайн-зустрічі присутні також мали можливість поставити експертам запитання.

Курсанти завітали до внутрішньо переміщених осіб у...
Круглий стіл «Кримінальна юстиція в Україні: реалі...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.