• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Курсанти ЛьвДУВС долучилися до екологічної ініціативи «World Cleanup Day»

Цієї суботи Україна разом із мільйонами активістів традиційно приєдналася до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Учасники акції об'єднали зусилля заради екологічного майбутнього.  

Вихованці ЛьвДУВС також не залишилися осторонь й активно взяли участь у прибиранні Скнилівського парку у Львові.

«Я рада, що ми підтримали чистоту на цій території. Було багато охочих та небайдужих. Курсанти організовано наводили порядок, прибирали сміття. Завдяки спільним старанням вдалося усе зробити якісно та вчасно. На мою думку, це чудова акція», – розповіла другокурсниця факультету № 1 Юлія Шеремет.

Додамо, що цьогоріч подія відбувалася під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». Основна мета такої ініціативи – залучити громадян до відповідального споживання та правильного поводження з відходами.

Українців, які перебувають закордоном, також запросили приєднатися до акції. Організувавши прибирання у різних форматах, вони могли подякувати містам, куди емігрували під час війни, та підтримати свій рідний край навіть на відстані. Адже, наприклад, цифрове прибирання можна провести в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації із гаджетів, хмарних сховищ та електронних ресурсів дозволяє розвантажити центри баз даних. На їхню підтримку витрачається дуже багато енергії, що шкодить екології. А цифрове прибирання зменшує кількість викидів вуглекислого газу в атмосферу.

Першокурсникам Інституту управління, психології та...
Навчальні посібники ЛьвДУВС – серед призерів Всеук...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.