• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Курсанти факультету №3 ЛьвДУВС тренували навички стрільби на практичному занятті

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося практичне заняття із тактико-спеціальної підготовки для курсантів факультету №3. За ініціативи кураторів-наставників кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 відбулись заняття із застосуванням ігрової методики навчання для курсантів цього ж факультету. Під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри Юрія Йосипіва, Володимира Булачека, Петра Вербицького й Назарія Туза, курсантам запропоновали випробувати здобуті під час навчання теоретичні та практичні навики на ігровому полі із використанням маркувальної зброї.

За підсумками групових навчань курсанти намагались перевірити на практиці у ігровій формі ефективність методів прикриття напарника, контролю певної території із-за укриття, способів перевірки приміщення та виявлення у ньому противників. Вони також вчились діяти злагоджено та координувати свої дії в залежності від ситуації.
Вибір саме такої методики навчання спеціальних дисциплін дозволив створити умови, при яких у здобувачів освіти розвивається конструктивне мислення, готовність до прийняття самостійних та рішучих рішень. Лише у такій ігровій формі у курсантів є можливість відчути стрес притаманний ситуаціям із можливим застосуванням вогнепальної зброї, а також наочно дослідити ситуації, у яких виникає ефект «тунельного бачення».
Подібні форми освітнього процесу суттєво розвивають інтерес до предмету вивчення.
За підсумками навчання відбувся брифінг з аналізу допущених помилок, якості та ефективності виконання застосованих курсантами тактичних прийомів, надання відповідей на запитання курсантів. Здобувачі освіти високо оцінили ефективність таких занять та користь від отриманого досвіду. 

Студентам Інституту управління, психології та безп...
Маленькі школярі дізналися про правила безпеки дор...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.