• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Курсанти дізналися про особливості роботи експертів Львівського НДЕКЦ

Для курсантів факультету №1 ЛьвДУВС провели виїзне бінарне заняття у Львівському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України. Четвертокурсники зустрілися із працівниками установи, почули та побачили багато нового.

Спершу майбутні слідчі відвідали сектор дослідження зброї, де дізналися про методи аналізу вогнепальної зброї, боєприпасів до неї та їх упакування.

Далі здобувачі побували у секторі дослідження документів та почеркознавства. Там вихованцям вишу розповіли про техніко-криміналістичне дослідження, види підробки документів та грошових купюр. Крім цього, юнакам та дівчатам пояснили різницю між вільними, експериментальними та умовно вільними зразками підпису чи почерку.

Експерти установи також продемонстрували вихованцям ЛьвДУВС роботу з мікроскопом. А процедуру правильного збирання, упакування та зберігання біологічних слідів курсантам описали у секторі біологічно-генетичних досліджень.

Вихованці ЛьвДУВС завжди радо відвідують Львівський НДЕКЦ, адже здобувають корисні знання, які можуть знадобитися їм у майбутньому. 

У ЛьвДУВС обговорили перспективи розвитку кримінал...
Фахівець КМЄС провів заняття із протидії домашньом...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.