• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Фахівець Консультативної місії ЄС розповів курсантам про інтегроване управління кордонами

Під час зустрічі також йшлося про важливість міжвідомчої співпраці поліції та прикордонної служби.  

Своїм професійним досвідом у цій сфері поділився старший радник КМЄС Аймар Косс, який понад 30 років пропрацював прикордонником в Естонії.

«Я починав кар'єру із найнижчих щаблів, згодом став командиром прикордонного пункту. Останні 7 років я був представником на кордоні з росією», - розпочав свою розповідь міжнародний фахівець.

Звертаючись до вихованців вишу, він висловив захоплення мужністю та нескореністю українського народу.

«Ми пишаємося вашою хоробрістю у боротьбі з російським агресором, відвагою ваших воїнів, поліцейських та прикордонників», - наголосив Аймар Косс. 

Він також відзначив, що оскільки наша держава перебуває на шляху до вступу в ЄС, важливо, аби українські правоохоронці розуміли, що таке інтегроване управління кордонами та які ключові елементи цієї системи.

«Я впевнений, що вже скоро Україна стане частиною Європейського Союзу та буде впроваджувати цей підхід. Концепція полягає в тому, що законодавство та процедури, які здійснюються на кордоні, є уніфікованими, єдиними для усіх країн-членів ЄС», - зауважив спікер.

Він розповів, що інтегроване управління кордонами має дві основні цілі. Це захист внутрішньої безпеки та контроль міграції. А також превенція й ідентифікації транскордонних злочинців. 

«Кордон повинен бути як фільтр. Якщо особа не порушує закон, вона має пройти усі процедури якомога швидше. Якщо ж вона причетна до злочинної діяльності – її обов'язково слід зупинити. Саме тому важливо, аби тут працювали професійні прикордонники та була хороша співпраця між усіма правоохоронними структурами», - пояснив експерт.

Насамкінець він ознайомив курсантів із міжнародним законодавством у цій сфері.

«Вакцинація – єдиний спосіб вберегтися від ускладн...
«Демократія є однією з основних цінностей суспільс...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.