• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Фахівець КМЄС провів заняття із протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству

Учасниками заходу стали курсанти та слухачі магістратури Львівського державного університету внутрішніх справ. Радник-тренер із кримінальних розслідувань КМЄС Юкка Ларкіо розповів молодим поліцейським про попередження й протидію домашньому та гендерно зумовленому насильству.

«Міжнародні дослідження демонструють, що 95% жертв домашнього насильства це жінки. Також потерпають інші члени родини та співмешканці. Варто пам'ятати, що діти, які стали свідками домашнього насильства також є постраждалими», - відзначив експерт.

Юкка Ларкіо розповів про досвід поліцейських Фінляндії та акцентував увагу на заходи першого реагування у таких випадках. Далі присутні мали змогу порівняти підхід українського та іноземного законодавств до тематики насильства.

Вихованці вишу дізнались як допомогти постраждалій особі. Окрім цього, тренер заначив: «Ми повинні працювати не лише із жертвою, але також з кривдником. Є багато організацій, що діють у цьому напрямку. Вони необхідні, аби знизити рівень насильства та попередити його в майбутньому».

Насамкінець спікер відповів на усі запитання здобувачів та побажав їм успіху у професійній діяльності.

Курсанти дізналися про особливості роботи експерті...
У ЛьвДУВС відбувся спортивний флешмоб

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.