• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Детектив слідчого управління поділилась досвідом із курсантами ЛьвДУВС

За ініціативи відділення актуалізації навчання та практичної підготовки відбулося інтерактивне заняття на тему «Методика розслідування завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності (ст. 259 ККУ)».

Практичний працівник розповіла курсантам 4-го курсу факультету №1 про тонкощі роботи слідчих у випадках завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності.

«При повідомленні про загрозу безпеці громадян правоохоронними органами вводиться план дій в умовах надзвичайної ситуації. Це призводить до повної евакуації людей з відповідної території та ретельної її перевірки експертами-вибухотехніками, кінологами, працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій», – зазначила Олександра Захарова.

Варто додати, що під час зустрічі представниця слідчого підрозділу розповіла курсантам вишу про особливості роботи вибухотехнічної та кінологічної служб, які прибувають на місце вчинення злочину та приймають участь у огляді місця події. Присутні також розглянули актуальні питання системи тактичних прийомів проведення окремих слідчих дій при розслідуванні вказаних злочинів.

Окрім того, вихованцям ЛьвДУВС було запропоновано у вигляді ситуаційного завдання закріпити матеріал та провести огляд місця події, використовуючи при цьому муляж вибухівки. 

ЛьвДУВС – серед переможців конкурсу на кращу науко...
В університеті обговорили методи протидії злочинно...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.