• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Делегація ЛьвДУВС побувала у Республіці Польща

Представники Львівського державного університету внутрішніх справ завітали до Перемишлю з нагоди Дня поліції Республіки Польща

Делегація університету долучилась до урочистостей з нагоди Дня поліції Республіки Польща, що відбувались у Перемишлі. Також у заході брали участь представники воєводської комендатури поліції у місті Жешові, керівний склад міської комендатури поліції Перемишля, представники силових структур та органів місцевого самоврядування.

Під час дійства, ректору Львівського державного університету внутрішніх справ Роману Благуті вручили особливу нагороду - «Перемишльського поліцейського ведмедя». Нею відзначили вклад у співпрацю з перемишльською поліцією.

Окрім цього, під час відрядження, делегація вишу зустрілася з представниками польських державних та приватних установ Польщі. Йшлося про можливі форми співпраці задля ефективного здійснення статутної діяльності університету в умовах воєнного стану.

Також представники університету висловили щиру подяку польській стороні за гуманітарну допомогу для Збройних Сил України та вимушеним переселенцям.

Вихованці ЛьвДУВС відвідали ветерана університету
У міжнародний день «Лікарі світу за мир» курсанти ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www1.lvduvs.edu.ua/

© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.