• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

лист.
26

У ЛьвДУВС говорили про аспекти досудового розслідування

У Львівському державному університеті внутрішніх справ дистанційно відбувся науково-практичний семінар на тему «Процесуальне та криміналістичне забезпечення досудового розслідування». Захід об'єднав науковців та здобувачів вищої освіти з різних куточків України.  

Розпочалася подія зі вступного слова проректора ЛьвДУВС Ольги Балинської. «Проблем досудового розслідування існує чимало, й говорити про них відірвано від інших аспектів юридичної практики буде неправильно. Специфіка доказування, застосування спеціальних технічних знань, визначення повноважень суб'єктів-учасників досудового розслідування, ратифікація Україною міжнародних договорів у сфері провадження досудового розслідування тощо – усе це має свої юридичні тонкощі», – наголосила проректор.

Звернувся до учасників заходу й Руслан Шехавцов, декан факультету №1. Він побажав усім плідної дискусії та висловив сподівання, що подібні заходи позитивно впливатимуть на забезпечення досудового розслідування в Україні.

Протягом семінару науковці та здобувачі дискутували про проблеми доказування під час досудового розслідування і застосування заходів забезпечення кримінального провадження, говорили на тематику нормативно-правової регламентації та практики проведення С(Р)Д та НС(Р)Д; слухали доповіді про використання спеціальних знань під час досудового розслідування та розслідування окремих видів кримінальних правопорушень, підслідних органам досудового розслідування Національної поліції. Окремими темами для обговорення також стали актуальні на сьогодні питання організації розслідування злочинів, пов'язаних із торгівлею людьми, а також освідування та отримання матеріалів для експертизи.

  46 Hits
46 Hits
лист.
26

Вихованці ЛьвДУВС закликали львів’ян не бути байдужими до проявів домашнього насильства

Курсанти факультету №1 долучилися до Всесвітньої інформаційної кампанії «16 днів проти насильства». Спільно з патрульними поліцейськими Львівщини та МГР "ПОЛІНА" вони розповідали пересічним львів'янам, як діяти, зіштовхнувшись із домашнім насильством.

За допомогою буклетів правоохоронці інформували громадськість щодо цього негативного соціального явища, закликали не бути байдужими до будь-яких проявів насильства, а у разі небезпеки телефонувати за номерами державних та неурядових організацій, що вказані у брошурах:

  • Національна поліція України: 102
  • Урядова гаряча лінія: 15-47
  • Безоплатна правова допомога: 0-800-213-103
  • Чат-бот МВС: https://t.me/police_helpbot

Акція відбулася за сприяння Консультативної місії Європейського союзу та відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.

  27 Hits
27 Hits
лист.
26

Спортсмени ЛьвДУВС здобули призові місця на динаміаді з подолання смуги перешкод

На базі Тренінгового центру Головного управління Національної поліції у Львівській області відбулася «Динаміада-2021» Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України з подолання смуги перешкод.

Львівський державний університет внутрішніх справ на спортивному заході представляли викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Тарас Мороз, викладач Західноукраїнського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Микола Гіль, курсанти вишу Василь Славитяк, Артур Ломак, Василь Бігун, Тарас Бовгиря, Андрій Вишиваний.

У підсумку змагань вихованці ЛьвДУВС посіли третє загальнокомандне місце.

Одночасно було проведено Спартакіаду «Здоров'я» для учасників віком від 30 років. За підсумками події Тарас Мороз та Микола Гіль здобули «золото». Крім цього, в особистому заліку Микола Гіль став першим, а Тарас Мороз отримав третє місце.

Вітаємо курсантів та викладачів ЛьвДУВС із призовими місцями та бажаємо успіхів у майбутніх спортивних здобутках! 

  46 Hits
46 Hits
лист.
26

​Ректор ЛьвДУВС долучився до благодійної акції, спрямованої проти домашнього насильства

Роман Благута, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ, другий рік поспіль взяв участь у регіональному флешмобі «#НЕ_ламай_калину!». Захід відбувався у рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» за ініціативи Департаменту соціального захисту населення та громадської організації «Центр «Жіночі преспективи». До події також долучилася завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС Олександра Захарова.

Щоб привернути увагу до проблем насильства у громадському й приватному житті, учасники флешмобу висадили на Проспекті Свободи біля пам'ятника Т. Шевченкові шістнадцять саджанців калини – етнонаціонального символу українського народу.

До брифінгу були залучені високопосадовці, представники соціальних служб. Зокрема, слово мав Роман Гранківський, заступник начальника управління превенції Головного управління Національної поліції Львівщини, Віталій Загайний, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, Марта Чумало, заступниця голови громадської організації «Центр «Жіночі преспективи», Роман Благута, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ, Уляна Дорош, начальниця управління з питань сімейної політики та співпраці з громадськими середовищами.

«Найперше нам потрібно усвідомити і не замовчувати цю проблему. Озвучувати її і робити кроки, які б дали можливість поступово, але системно, працювати над викоріненням насильства як явища в українському суспільстві. Дуже важливо, що до цього долучаються курсанти та студенти, які обговорюють проблеми насильства в межах навчальних дисциплін. Я переконаний, що про потребу протидіяти насильству потрібно згадувати не 16 днів, а цілий рік. Надіюся, що колись ми дійдемо до того, що будемо мати 365 днів без насильства», - висловився під час брифінгу Роман Благута,

Варто відзначити, що з нагоди старту акції будівлю Львівської обласної державної адміністрації підсвітили помаранчевим кольором, який є символом світлого майбутнього. Крім цього, присутні випустили в небо кульки такого ж кольору.

Цікаво, що акція «16 днів проти насильства» відбувається щороку й була ініційована ще 1991 року Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства. У рамках громадської акції увага суспільства щодня привертається до різних аспектів проблеми домашнього насильства та порушення прав людини в загальному - протягом шістнадцяти днів із 25 листопада до 10 грудня. 

  39 Hits
39 Hits
лист.
26

Викладачі університету долучилися до тренінгу від КМЄС

Науково-педагогічні працівники кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Юрій Йосипів, Андрій Дякович та Роман Матвейко взяли участь у сертифікованому тренінгу з домедичної підготовки. Захід було організовано Консультативною місією Європейського Союзу в Україні для інструкторів та тренерів правоохоронних органів західного регіону країни.

Практичним досвідом із учасниками тренінгу ділилися досвідчені парамедики з Польщі, які мають значний досвід практичної роботи у силових структурах і неодноразово надавали невідкладну допомогу при бойових діях та у екстремальних ситуаціях поліцейської діяльності.

Тренери активно залучали слухачів до участі у різноманітних сценаріях, пов'язаних із наданням допомоги потерпілому. Відпрацювання алгоритмів допомоги потерпілому відбувалось із використанням масогабаритних муляжів, що з високою правдоподібністю відтворювали вигляд уражень різних ділянок людського тіла. Реалістичності ситуативним завданням додавало і використання спеціальної синтетичної крові. Більшість алгоритмів надання екстренної допомоги доводилось надавати у захисних рукавичках, вкритих імітаційною червоною рідиною.

За підсумками тренінгу всіма учасниками ситуативних завдань було звернено увагу на хороше матеріальне забезпечення навчального курсу. Широкий арсенал спеціальних медичних засобів дозволяв максимально використовувати набуті знання із домедичної допомоги на практиці.

Варто зауважити, що для науково-педагогічних працівників кафедри тактико-спеціальної підготовки подібні тренінги не є поодинокими. Крім того, у багатьох з них є статус учасника бойових дій та досвід надання невідкладної допомоги в бойових умовах АТО/ССО.

Подібні тренінги є неодмінною частиною актуалізації наявного досвіду і знань для викладачів-інструкторів ЛьвДУВС.

  33 Hits
33 Hits
лист.
25

В університеті говорили про фінансову розвідку

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся науково-практичний семінар на тему фінансової розвідки в Україні. Захід проходив дистанційно за допомогою платформи ZOOM та об'єднав науковців зі всієї України.  

Розпочався захід із вітального слова проректора ЛьвДУВС Ольги Балинської. «Проблема фінансової розвідки для нашого університету зовсім не нова. Напрям подолання проблем економічної безпеки держави залишається пріоритетним для нас, адже місія ЛьвДУВС – створення і поширення знань та інновацій якісної освітньої діяльності, зокрема у підготовці фахівців, які будуть формувати у суспільстві лідерський потенціал, виховувати безпекову культуру та підтримувати безпечне життєве середовище. Сьогоднішня наша тема є важливою складовою економічної безпеки держави – тож маємо нагоду плідно попрацювати та обговорити функції фінансової розвідки в Україні», – зазначила проректор.

До слова був також запрошений В'ячеслав Бліхар, директор Інституту управління, психології та безпеки, з ініціативи якого було проведено науково-практичний семінар. Він привітав учасників конференції, побажав плідної роботи та конструктивної дискусії.

Під час заходу говорили про фінансову розвідку у контексті забезпечення економічної безпеки держави, імперативи фінансових розслідувань тощо. Учасники науково-практичного семінару також узагальнили основні чинники, що сприяють поширенню явища відмивання злочинних доходів та фінансуванню тероризму, а саме: стрімкий розвиток нових інформаційних фінансових технологій та поява віртуальних активів (криптоактивів); фінансова глобалізація, підвищення швидкості фінансових операцій та істотне збільшення кількості фінансових посередників; зростання рівня криміногенної ситуації в Україні, офшоризації економічних відносин та «тінізації» національної економіки; відсутність правового регулювання секторів віртуальних активів та посередницьких послуг з купівлі-продажу нерухомого майна в Україні.

За результатами семінару було прийнято рекомендації учасників семінару про те, що в умовах встановлення суверенітету та незалежності України однією із системних проблем сучасного етапу її розвитку залишається недостатньо ефективна існуюча система запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Для вирішення цих проблем було рекомендовано привести законодавства у зазначеній сфері у відповідність зі стандартами FTAF, впроваджувати та використовувати нові інформаційні технології у антилегалізаційній сфері, сприяти розвитку партнерських стосунків між суб'єктами фінансового моніторингу державного та приватного секторів тощо.

  90 Hits
90 Hits
лист.
25

Наукове товариство зібралося на дистанційне засідання

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад'юнктів), докторантів та молодих вчених. Члени товариства виступили із доповідями на різні наукові теми. 

Зокрема, четвертокурсник факультету №1 Василь Корпан підготував доповідь на тему психологічного портрету серійного вбивці. Третьокурсниця Інституту права Юлія Павлюк розповіла про цивільно-процесуальне законодавство України, його недоліки та перспективи розвитку, а першокурсниця факультету №2 Аліна Сапрун висловилася на тему сучасних технологій віртуальної та доповненої реальності.

По закінченню доповідей, куратор наукового товариства Юлія Шевців повідомила його учасникам, що у ЛьвДУВС розпочався І тур конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня МВС. Наукові роботи необхідно подати до 30 грудня, а 4 листопада відбудеться конференція за результатами І туру конкурсу. ІІ тур проходитиме на базі ОДУВС.

Наступне засідання товариства відбудеться 15 грудня 2021 року.

  67 Hits
67 Hits
лист.
25

Єднаймося проти насильства у День Білої Стрічки

Щороку 25 листопада у світі відзначають День Білої Стрічки або Міжнародний день усунення насильства проти жінок, що відкриває всесвітню акцію «16 днів проти насильства». По всій планеті небайдужі люди приколюють до свого одягу білу стрічку, що символізує прагнення викорінити насильство щодо жінок та дівчат і, тим самим, закликають підтримати акцію інших людей.  

До відзначення цього важливого дня долучився і Львівський державний університет внутрішніх справ – за сприяння відділення актуалізація навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС для другокурсників факультету №3 було проведено семінар на тему запобігання домашньому насильству. З допомогою Віри Проців, заступниці начальника відділу зв'язків із громадськістю УПП у Львівській області, курсанти відпрацьовували практичні кейси з розподілом ролей (кривдник, мати, дитина, наряд поліцейських) та розглядали питання щодо форм домашнього насильства й дій поліцейських при роботі з подібними злочинами.

«На жаль, у 21 столітті жінки досі змушені зіштовхуватися із домашнім насильством – фізичним, сексуальним, психологічним, економічним. Варто чітко розуміти, що такі речі є серйозною загрозою життю людини, тому заплющувати очі на такі ситуації аж ніяк не можна», – зазначила Олександра Захарова, очільниця відділення актуалізації навчання та практичної підготовки.

  79 Hits
79 Hits
лист.
25

У ЛьвДУВС вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся вечір пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Упродовж усього дійства на екрані демонстрували тематичні фото і відео про болючі та жорстокі події тих часів.

Спогади людей, що пережили Голодомор, зачитували ведучі заходу - курсанти 3-го курсу факультету №1 Вікторія Черевко та Людмила Бельмега.

Літературними рядками, присвяченими цій скорботній даті, поділились з присутніми курсанти 2го курсу факультету №1 Юлія Ільчишин та факультету №3 Оксана Кушнір.

Третьокурсник факультету №1 Максим Перевознік виконав на кларнеті «Молитву до Бога». А вихованець 2-го курсу факультету №3 Юрій Сочин разом зі студенткою Інституту управління, психології та безпеки подарували присутнім пісні про Голодомор.

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Увесь вечір-реквієм пронизувала символічність. Спогади «голодних» років на початку та завершенні заходу звучали голосом маленької дівчинки - свідка тих болючих подій.

Крім цього, у навчально-тренувальному відділі «Верещиця» першокурсник Олександр Кужилевич представив своїм колегам доповідь про ці трагічні роки. Після цього вихованці вишу переглянули документальний фільм «Голод».

Насамкінець у Каплиці Покрови Пресвятої Богородиці відбулася поминальна панахида за загиблими.

  65 Hits
65 Hits
лист.
25

У ЛьвДУВС відбулося засідання Вченої ради

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради. Захід розпочався з урочистого вручення атестатів про вчене звання «доцента» доцентам кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Світлані Романцовій та Наталії Устрицькій. Також було вручено диплом «доктора філософії» Олені Герман.

Затверджено План науково-дослідної роботи ЛьвДУВС на 2022 рік.

Внесено зміни до освітньо-професійних програм та затверджено доповнення до Положення про післядипломну освіту працівників Національної поліції у ЛьвДУВС.

Особливу увагу учасники засідання приділили питанню затвердження теми дисертації та індивідуального плану роботи аспіранта.

Шляхом таємного голосування Вчена рада одноголосно присвоїла вчене звання доцента доцентові кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права кандидатові юридичних наук Зоряні Дільній та доцентові кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету № 1 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліціїкандидатові юридичних наук Ігорю Татарину.

Також було створено комісії з перевірки рівня педагогічної, навчально-методичної та наукової роботи здобувачів вчених звань доцента.

Позитивні рішення було прийнято щодо рекомендації до друку та поширення через мережу Інтернет видань.

  87 Hits
87 Hits
лист.
25

ЛьвДУВС став учасником програми НАТО з виховання доброчесності

Працівники і здобувачі Львівського державного університету внутрішніх став долучилися до онлайн-семінару зі вступу до тематики виховання доброчесності, що проводився для закладів освіти Міністерства внутрішніх справ. Лекторами на заході були провідні фахівці Північноатлантичного Альянсу.

Розпочався захід із вітального слова Дениса Єгорова, заступника начальника головного управління європейської та євроатлантичної інтеграції - начальника відділу євроатлантичної інтеграції

«Сьогоднішня подія є унікальною можливістю розширити поінформованість працівників та здобувачів вищої освіти закладів системи МВС щодо євроатлантичного курсу України. Впевнений, що всі, хто цікавиться діяльністю Північноатлантичного Альянсу, отримають сьогодні відповіді на свої запитання та зможуть використати здобуті знання у майбутньому», – зазначив Денис Єгоров.

Надалі учасники семінару слухали дві лекції від представників НАТО – працівник агенції зі зв'язку та інформації Вінсан Рубер розповідав про міжнародні нормативно-правові акти, норми та стандарти антикорупційної діяльності, а Надя Міланова, керівник програми НАТО-Україна з виховання доброчесності, говорила про підходи Північноатлантичного Альянсу до розуміння принципів доброчесності, її розвитку та наслідків у процесі реалізації.

Після кожної лекції здобувачі вищої освіти мали нагоду поставити фахівцям запитання під час інтерактивної сесії.

Як виявилося, проблеми додержання академічної доброчесності та формування якісного аналітичного середовища однакові у всіх ЗВО України,а їх вирішення лежить у площині спільних інтересів сучасної вищої школи. 

  93 Hits
93 Hits
лист.
24

Представники ЛьвДУВС взяли участь у тренінгу зі взаємодії поліції та громади

Науково-педагогічні працівники Львівського державного університету внутрішніх справ стали учасниками тренінгу зі взаємодії поліції та громади від Консультативної місії Європейського Союзу. Захід проходив у онлайн-форматі на базі Донецького державного університету внутрішніх справ (м. Маріуполь).

Тренінг тривав тиждень і складався із дев'яти дискусійних модулів. На кожному із них учасники обговорювали різні аспекти співпраці поліцейських із громадою. Зокрема, дискутували про права людини й гендер, етику й основні цінності, що мають бути властиві правоохоронцю, ефективну комунікацію із молоддю та способи протидії домашньому насильству.

«Однією із найцікавіших особливостей події були парні та індивідуальні рефлексії, що відбувалися на початку та наприкінці кожного дня тренінгу. Вони дозволяли поділитися власними думками щодо матеріалу лекцій та почути цікаві ідеї від інших учасників», – ділиться враженнями Олександра Хитра, професор кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету №3.

Тренінг відвідали також Володимир Висоцький, доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету №3, та Володимир Марковський, доцент кафедри теорії права, конституційного та приватного права факультету №1.
До закриття тренінгу в останній день події долучилися заступник Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко, голова КМЄС Антті Хартікайнен, голова Канадської поліцейської місії в Україні Брюс Прандж та ректори шести закладів вищої освіти МВС. Львівський державний університет внутрішніх справ представляв ректор ЛьвДУВС Роман Благута.
Наприкінці відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам заходу.

  53 Hits
53 Hits
лист.
24

Перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський взяв участь у робочій групі з питань розвитку міграційної поліції України

Перший проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Тарас Созанський долучився до робочої групи «Створення передумов для реалізації концепції розвитку міграційної поліції України».

Подія розпочалася 23 листопада й триватиме упродовж трьох днів у місті Полтава. Захід проходить за сприянням Координатора проєктів ОБСЄ в Україні в рамках проєкту «Підтримка Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України у протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та кіберзлочинності».

На сесії були присутні представники Департаменту міграційної поліції в місті Києві та обласних центрах України.

Засідання робочої групи із вітальними словами розпочав в.о. керівника департаменту Міграційної поліції Національної поліції України Дмитро Чібісов. Він побажав присутнім конструктивної дискусії та плідної праці.


Загалом, під час цієї стратегічної сесії учасники обговорювали передумови для розвитку індивідуального лідерського потенціалу та спроможностей керівника до розробки концепції розвитку міграційної поліції з перспективою до 2026 року. Крім цього, присутні ознайомлювалися з підходами стратегування, визначення пріоритетів, формування стратегічних проєктів, делегування завдань з метою впровадження конкретних ініціатив.

Enter your text here ...

  63 Hits
63 Hits
лист.
23

Відбувся черговий етап реалізації спільного проєкту ЛьвДУВС та Чеської агенції з розвитку

До Львівського державного університету внутрішніх справ з робочим візитом завітали представники Чеської агенції з розвитку. Зустріч відбувалася в рамках реалізації проєкту щодо створення спеціального навчально-тренінгового комплексу з проведення слідчих (розшукових) дій із вразливою категорією населення «Зелена кімната».

До складу іноземної делегації увійшли координатор проєкту Ян Пейріл, зовнішній технічний консультант Мартін Котолан та представник Чеської агенції з розвитку в Україні та Молдові Міхал Гелбіч.

На зустрічі з гостями були присутні ректор ЛьвДУВС Роман Благута, завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Олександра Захарова, начальник відділу технічних засобів навчання Ярослав Хімко, завідувач відділення міжнародної освітньої діяльності Василь Франчук.

Представники обох сторін обговорили деякі питання щодо реалізації проєкту та підписали Меморандум про порозуміння.

Після цього іноземні гості здійснили огляд навчально-тренінгового комплексу та провели тестування технічного устаткування.

Експерти з Чехії відзначили успішність завершення чергового етапу проєкту та запевнили готовність до реалізації подальших кроків.

На початку наступного року представники Чеської агенції з розвитку та Освітнього комплексу поліцейської освіти та підготовки Чеської Республіки знову завітають до ЛьвДУВС для організації тренінгу щодо особливостей проведення слідчих (розшукових) дій із вразливою категорією населення.

  59 Hits
59 Hits
лист.
23

Курсанти факультету №3 ЛьвДУВС тренували навички стрільби на практичному занятті

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося практичне заняття із тактико-спеціальної підготовки для курсантів факультету №3. За ініціативи кураторів-наставників кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 відбулись заняття із застосуванням ігрової методики навчання для курсантів цього ж факультету. Під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри Юрія Йосипіва, Володимира Булачека, Петра Вербицького й Назарія Туза, курсантам запропоновали випробувати здобуті під час навчання теоретичні та практичні навики на ігровому полі із використанням маркувальної зброї.

За підсумками групових навчань курсанти намагались перевірити на практиці у ігровій формі ефективність методів прикриття напарника, контролю певної території із-за укриття, способів перевірки приміщення та виявлення у ньому противників. Вони також вчились діяти злагоджено та координувати свої дії в залежності від ситуації.
Вибір саме такої методики навчання спеціальних дисциплін дозволив створити умови, при яких у здобувачів освіти розвивається конструктивне мислення, готовність до прийняття самостійних та рішучих рішень. Лише у такій ігровій формі у курсантів є можливість відчути стрес притаманний ситуаціям із можливим застосуванням вогнепальної зброї, а також наочно дослідити ситуації, у яких виникає ефект «тунельного бачення».
Подібні форми освітнього процесу суттєво розвивають інтерес до предмету вивчення.
За підсумками навчання відбувся брифінг з аналізу допущених помилок, якості та ефективності виконання застосованих курсантами тактичних прийомів, надання відповідей на запитання курсантів. Здобувачі освіти високо оцінили ефективність таких занять та користь від отриманого досвіду. 

  24 Hits
24 Hits
лист.
23

Студентам Інституту управління, психології та безпеки розповіли про роботу державної податкової служби

Львівський державний університет внутрішніх справ спільно з Державною податковою службою України у Львівській області провів заняття для здобувачів Інституту управління, психології та безпеки, а також аспірантів МОНП «Економічна безпека соціально-економічних систем». Слухачів події ознайомили із особливостями роботи податкової служби.  

Зокрема, начальниця управління інформаційної взаємодії Олена Глеба розповіла вихованцям ЛьвДУВС про структуру ГУ ДПС у Львівській області й обсяги надходження податкових платежів до бюджетів різних рівнів, а керівниця відділу розвитку персоналу управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Наталія Фецюх ознайомила здобувачів із умовами проходження практики у податковій службі.

Цікавою для студентів стала розповідь Мирона Балушки, головного державного інспектора відділу комунікацій із громадськістю управління інформаційної взаємодії, який розповів здобувачам про особливості та переваги використання електронного кабінету платника податків. Головний державний інспектор відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Галина Гудима, крім того, повідомила про можливість повернення частини сплачених податків у вигляді податкової знижки на навчання.

Насамкінець випускниця ЛьвДУВС Мар'яна Галевич, яка нині перебуває на посаді старшого державного інспектора відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії служби, поділилася власним досвідом роботи у ГУ ДПС у Львівській області. Студенти задавали питання й отримували на них вичерпні відповіді. 

  60 Hits
60 Hits
лист.
22

Маленькі школярі дізналися про правила безпеки дорожнього руху

Учні 1-Г класу загальноосвітньої школи №23 м. Львова дізналися багато нового про безпеку дорожнього руху та правила поведінки на пішохідному переході.

Зі школярами зустрілися курсанти 2-го курсу факультету №3 Львівського державного університету внутрішніх справ Віра Фільварська та Богдан Семерей.

Здобувачі університету провели з дітками бесіду та подарували світловідбиваючі браслети.

Метою такого заходу було залучення школярів до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, у транспорті, а також покращення роботи із запобіганням дитячому дорожньо-транспортному травматизму. 

  73 Hits
73 Hits
лист.
22

Представники Інституту права слухали про стартапи на вебінарі від «Спілки жінок Львівщини»

Вихованці Інституту права ЛьвДУВС взяли участь у молодіжній платформі розвитку «Успішний суспільний start-up для молоді», що проводився ГО «Спілка жінок Львівщини». Разом зі студентами до вебінару також долучилася Іванна Проць, доцентка кафедри адміністративно-правових дисциплін Інституту права.

Метою заходу було створення суспільно-активної та соціально-відповідальної молодіжної платформи для самореалізації молоді та розвитку її потенціалу. Основними складовими для розвитку такої платформи організатори визначили просвітництво, волонтерство, менторство й наставництво через обмін практичним досвідом із лідерами думок сьогодення у різних сферах життєдіяльності громадянського суспільства. 

  93 Hits
93 Hits
лист.
22

Telegram-спільнота ОСВІТА МВС

Друзі, приєднуйтеся до телеграм-спільноти ОСВІТА МВС.Тут ви матимете доступ до актуальної інформації про події, досягнення та дискусійні питання у сфері відомчої освіти МВС https://t.me/joinchat/6I9ZHy5RLS4xMmY6 

  62 Hits
62 Hits
лист.
21

У ЛьвДУВС відбулись заходи, приурочені до Дня Гідності та Свободи

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи, що служить нагадуванням про дві доленосні революції, що розпочались у листопаді 2004 та 2013 рр. та стали важкими іспитами для всієї нації – Помаранчеву революцію та Революцію Гідності.

Про свободу та гідність крізь призму власного досвіду та особистих переживань розповіла курсантам-першокурсникам пані Леся Лисак, рідна сестра героя України Романа Сеника, який загинув від кулі снайпера на Майдані. Вона поділилася з присутніми спогадами про поїздку брата на Майдан та його трагічну смерть.

В суботу в навчально-тренувальному відділі «Верещиця» ЛьвДУВС відбулася поминальна панахида, приурочена Дню Гідності та Свободи.

Крім цього, курсанти 3-го курсу факультету №1 відвідали Меморіал пам'яті Героїв Небесної Сотні, аби вшанувати загиблих Героїв. Вони поклали квіти до меморіальної стели та запалили лампадки.
  34 Hits
34 Hits
© 2021 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.