• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

серп.
16

«Мій ЛьвДУВС»: натхненна історія випускниці Інституту права Діани Куцериб

У рамках проєкту «Мій ЛьвДУВС» розповідаємо про досвід вихованців та вихованок університету, їхню активність та професійне становлення у стінах alma mater. Цього разу пропонуємо вам ознайомитися з історією випускниці Діани Куцериб.

Дівчина приєдналася до лав здобувачів юридичної освіти у Львівському державному університеті внутрішніх справ чотири роки тому. А зараз вона – дипломований бакалавр у галузі права. Ще у школі Діана мріяла в майбутньому реалізуватися у юридичній сфері та стати студенткою ЛьвДУВС.

Адже вона переконана: «Юрист – це професіонал, який стоїть на сторожі закону. Відмінно розбираючись у правовій документації, він може захищати інтереси громадян, які звернулися до нього за допомогою». Саме такою захисницею прагнула стати дівчина, вступаючи до Інституту права.

Розвиватися в обраній спеціальності Діані допомагала участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних науково-практичних конференціях та конкурсах наукових робіт, які організовували у ЛьвДУВС. Випускниця навіть називає цю діяльність одним із найяскравіших спогадів, який отримала за часів навчання. Окрім того, Діана відзначає, що загалом на семінарах та лекціях викладачі завжди представляли якісні та цікаві презентації, запрошували досвідчених фахівців, що давало змогу студентам збагачуватися новими знаннями та накопичувати потенціал.

Безумовно, будь-де саме наставники мають допомагати у формуванні та розвитку талантів. «Велика подяка усім викладачам нашого Інституту права. Я щаслива, що познайомилася з людьми, які прекрасно вміють вмотивовувати, прищеплювати любов до предметів та знайти підхід до кожного студента, підтримати та заохотити до навчання і саморозвитку», – зауважує щодо цього Діана.

Також дівчина розповіла, що свій шлях вона пройшла пліч-о-пліч з чудовими друзями-однодумцями, про яких тепер згадує з особливою теплотою, адже вони завжди були готові підтримати, розділити хвилини смутку чи розвеселити.

Діана підсумовує: «Чотири роки навчання у ЛьвДУВС назавжди у моєму серці залишать найкращі спомини про заклад освіти, який дав мені дорогу в життя. І тепер я впевнена, що знання та навички, здобуті тут, стануть надалі міцним фундаментом у кар'єрі».

Героїня проєкту поділилася і своїми нинішніми досягненнями: нещодавно вона успішно склала магістерський комплексний тест та вже активно шукає роботу за спеціальністю.

А своїм наступникам, майбутнім студентам ЛьвДУВС Діана радить наполегливо вчитися та працювати над собою. «Роки навчання в університеті насправді дуже швидко збігають, тому не витрачайте час на даремне, якомога більше спілкуйтеся та будьте активними, дбайте про своє майбутнє та обов'язково беріть участь у наукових конференціях, адже це дуже цінно. Можливо, зробите вдалу кар'єру науковця і станете дослідником», – додає дівчина. 

  91 Hits
91 Hits
серп.
15

Курсанти ЛьвДУВС продовжують культурно розвиватися

Третьокурсники факультету №3 відвідали галерею сучасного сакрального мистецтва ICONART, що спеціалізується на роботах сучасних іконописців. Там вихованці університету оглянули виставку мисткині Уляни Нищук під назвою "Колір". Курсанти були вражені сучасної інтерпретацією релігійних сюжетів, переосмислених художницею у контексті повномасштабного російського вторгнення. 

Вихованці ЛьвДУВС також відвідали виставку знищеної російської військової техніки на Площі Ринок, що має назву "Вистоїмо, переможемо!". Наживо побачивши результати роботи українських захисників, молоді правоохоронці надихнулися вірою у перемогу України над окупантами.

  38 Hits
38 Hits
серп.
15

Відбувся візит до ветерана університету

Вихованці ЛьвДУВС завітали до представника Ради ветеранів Богдана Андрійовича Садохи.

Свого часу він був викладачем кафедри кримінального процесу. Зараз, перебуваючи на пенсії, ветеран приділяє час вивченню нової, зокрема художньої, літератури.

«Приємно, що Богдан Андрійович завжди цікавиться нашим життям, навчальним розпорядком. А ще, як колишній слідчий, він щиро захоплений, що дівчата пов'язують життя з нелегкою професією поліціянта. До речі, з огляду на це радить розвивати харизму та набувати таких якостей, як-от спритність та впевненість у собі», – розповідає голова самоврядування 3-го курсу факультету № 1 Юлія Мороз.

Прикметно, що під час зустрічі чоловік показав курсантам власний портрет, автором якого є талановитий вихованець ЛьвДУВС.

Додамо, що курсанти передали ветеранові набір гуманітарної допомоги, зокрема продукти харчування та засоби особистої гігієни. Чоловік завжди зустрічає молодь емоційно, з великим зворушенням, адже проживає самотньо й дуже цінує такі піклування й підтримку. 

  44 Hits
44 Hits
серп.
15

Вихованці університету вкотре завітали до Львівського НДЕКЦ

Вже не вперше для молодих правоохоронців проводиться бінарне заняття у стінах Львівського наукового-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Четвертокурсники факультету №1 побували у різних відділах установи, де з уст фахівців дізналися про різноманітні методи дослідження слідів, які поліцейські вилучають на місці події. 

Завідувачка відділу дослідження терміналів, речовин і виробів Юлія Лень ознайомила курсантів з порядком проведення експертизи наркотичних засобів, а також поділилася з молодими поліцейськими інформацією про особливості пакувань наркотиків.

У відділі молекулярно-генетичних, імунологічних і цитологічних досліджень фахівець Олег Пасович розповів про особливості огляду місця події та вилучення ДНК-слідів. У секторі балістичного обліку старший експерт Євген Османов ознайомив курсантів з особливостями ведення балістичних обліків та порядком відстрілу патронів.

  50 Hits
50 Hits
серп.
15

Колектив ЛьвДУВС висловлює співчуття Казмірчук Ларисі Вячеславівні з приводу смерті батька

Колектив Львівського державного університету внутрішніх справ висловлює співчуття бібліотекарю І категорії загальної бібліотеки Казмірчук Ларисі Вячеславівні з приводу смерті батька - Сакеріна Вячеслава Васильовича. Нехай Бог дасть сили перенести Вам і Вашій родині важку втрату. Сумуємо разом з Вами.

Вічна і світла пам'ять! 

  15 Hits
15 Hits
серп.
12

Курсантка ЛьвДУВС долучилася до проєкту урбаністичної практики "Монументалка"

Вихованиця факультету №1 Вікторія Черевко взяла участь в проєкті урбаністичної практики "Монументалка", ментором якого є відомий художник-монументаліст Сергій Радкевич. 

Подія продовжуватиметься до вересня, і на його фінальній стадії командам учасників буде довірено створення муралів у різних районах Львова. Комплекс заходів був створений для молодих митців та арт-менеджерів - на лекціях "Монументалки" їх вчать працювати з урбаністичним середовищем та правильно взаємодіяти з громадою.

"Наприкінці проєкту моя команда буде створювати мурал у Франківському районі Львова. Я вважаю, що такі ініціативи добре розбавляють буденну сірість міста, додаючи до неї трохи барв. Крім того, це хороший інструмент для того, щоб нести певний посил громадськості й рефлексувати над важливими суспільними проблемами", - розповідає Вікторія Черевко.

Проєкт реалізовується у співпраці Українсько-данського молодіжного дому, а також за допомогою простору дизайну та медіа Pixlab.

  54 Hits
54 Hits
серп.
12

Вихованці ЛьвДУВС долучилися до соціальної акції «Відкрита аудиторія» із вшанування загиблих на війні студентів

До Дня молоді Студентська рада Львова ініціювала проведення соціальної акції «Відкрита аудиторія». У її рамках заклади вищої освіти міста мають вшанувати пам'ять своїх студентів, що загинули під час російсько-української війни.  

Вихованці ЛьвДУВС взяли участь у цій акції - вони розмістили у навчальних аудиторіях фото випускників університету, які поклали своє життя, захищаючи Україну від загарбників. Хлопці та дівчата запалили поруч лампадки й пом'янули героїв хвилиною мовчання.

В аудиторіях ЛьвДУВС сьогодні були присутні портрети чотирьох героїв: Андрія Решетилова, випусника Інституту права, що загинув 28-го лютого у Житомирській області; Тараса "Хаммера" Бобанича, випускника Інституту права, що загинув 8-го квітня у Харківській області поблизу Ізюма; Володимира Петрика, випускника факультету №1, що загинув 29-го квітня на Луганщині поблизу Лисичанська; Савелія Бахтінова, випускника Інституту права, що загинув 3-го червня.

  111 Hits
111 Hits
серп.
12

Працівник ЛьвДУВС провів заняття з вибухобезпеки для молоді

У Львівському обласному молодіжному центрі відбулося навчання з безпеки при поводженні з вибуховими пристроями та боєприпасами. Захід проходив у межах проєкту «#МолодьДІЄ» для інформування молоді, молодіжних громадських організацій та внутрішньо переміщених осіб.

Перше заняття відкрив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко. До проведення навчання також долучився Володимир Мороз, викладач циклу загальноправових дисциплін Західноукраїнського центру первинної професійної підготовки «Академії поліції» ЛьвДУВС.

Викладач університету розповів, як потрібно діяти у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Крім цього, Володимир Мороз описав типи вибухонебезпечних предметів промислового та саморобного виготовлення, а також продемонстрував присутнім їх макети.

Наприкінці зустрічі учасників навчання закликали завжди бути обережними та дбати про власну безпеку.

Відзначимо, що подія відбулася 11 серпня – у День народження Володимира Мороза. Колектив ЛьвДУВС щиро вітає працівника вишу й бажає щастя, здоров'я, втілення всіх задумів та успіхів!

Фотографії пресцентру ЛОДА

  50 Hits
50 Hits
серп.
12

Здобувачі вишу відвідали виставку живопису

 Третьокурсники факультету № 2 ЛьвДУВС відвідали персональну галерею «Зелена канапа». Тут триває виставка Андрія Чижова «Дім».

Серію живописних робіт автор присвятив всім українцям, які буди вимушені покинути свої домівки і шукати прихисток деінде. Дім став символом мирного життя.

Зауважимо, частину виручених коштів з продажу картин буде спрямовано волонтерській ініціативі «Львівський Лицар».

  52 Hits
52 Hits
серп.
12

У ЛьвДУВС відзначили Міжнародний день молоді святковим концертом

У навчально-тренувальному відділі «Верещиця» вихованці ЛьвДУВС відсвяткували Міжнародний день молоді піснями, віршами й танцями. До концерту, організованого відділенням соціально-гуманітарної роботи ЛьвДУВС, долучилися курсанти, а також студенти Інституту права й Інституту управління, психології та безпеки.

З піснею «Україно, зорі твої сині» виступила другокурсниця факультету №2 Ірина Нікітчук, а третьокурсниця факультету №3 Дарина Фотіна продекламувала вірш «Мова». Другокурсниці факультету №1 Софія Саварин, Юлія Шеремет, Анна Воропаєва та Вікторія Шикова виконали пісню «Думи мої, думи».Представниці факультету №3 Анна Ільїна та Олена Хомишак виступили з композицією «Біля тополі», а третьокурсник факультету №3 Юрій Сочин заспівав пісню «Інша любов», а також представив публіці авторський вірш.

Курсанти із різних факультетів об'єднувалися, щоб виступити з танцювальними перформансами. Наприклад, четвертокурсниці факультету №1 Людмила Бельмега й Ілона Шишко разом із третьокурсницями факультету №3 Ольгою Ольховською, Софією Гадуп'як і Христиною Катренич виступили із танцем «Україно, ми сила».А перформанс «Повертайся живим» підготували другокурсниця Інституту права Вікторія Махомет, четвертокурсники факультету №1 Владислав Савюк, Вікторія Гаркавенко і Тетяна Процків, третьокурсник факультету №2 Микола Пуха та курсант 3-го курсу факультету №1 Роман Микийчук.

Насамкінець пролунало ще кілька пісень. Четвертокурсниця Інституту управління, психології та безпеки Кароліна Гапчич виконала композицію «Незламна», другокурсниця Анна Ільїна з факультету №3 - пісню «Обійми». Щоб яскраво завершити подію, провідна фахівчиня відділення соціально-гуманітарної роботи Юлія Качанівська, Юрій Сочин, Кароліна Гапчич і Дарина Фотіна спільно із присутніми в залі виконали гімн Січових стрільців «Ой у лузі червона калина».
  90 Hits
90 Hits
серп.
11

Заступник Міністра юстиції України провів онлайн-заняття для студентів вишу

Заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрій Гайченко провів онлайн-заняття для студентів 4-го курсу Інституту права ЛьвДУВС. Захід відбувся за ініціативи доцентки кафедри цивільно-правових дисциплін Ольги Верби.

Під час лекції Андрій Гайченко акцентував увагу присутніх на безпрецедентних викликах теперішнього часу, які вимагають ухвалення надскладних управлінських рішень в очолюваних сферах діяльності. Зокрема, це організація примусового виконання рішень судів й інших юрисдикційних органів, а також галузь судової експертизи, де працює понад 12000 осіб.

Маючи науковий ступінь та здійснюючи практичну діяльність у сфері виконавчого провадження, Андрій Гайченко також розповів про актуальні проблеми діяльності державних та приватних виконавців.

Заступник Міністра юстиції, окрім цього, охарактеризував особливості дисциплінарного провадження щодо приватних виконавців під час воєнного стану, окреслив перспективи подальшого розширення повноважень приватних виконавців.

Під час онлайн-зустрічі Андрій Гайченко навів студентам цікаві приклади з практики судових експертів за час війни в Україні.

Наприкінці ZOOM-конференції заступник Міністра юстиції зазначив, що для досягнення успіху в обраному фахові слід наполегливо працювати і починати це робити якнайшвидше. 

  73 Hits
73 Hits
серп.
11

Працівники КОРД завітали на практичне заняття до вихованців ЛьвДУВС

До Львівського державного університету внутрішніх справ завітали працівники Національної поліції України у Львівській області підрозділу КОРД. Старші інспектори штурмових управлінь разом із викладачами кафедри тактико-спеціальної підготовки продемонстрували студентам та курсантам факультету №3 гвинтівку та дрони, які військовослужбовці використовують у зоні бойових дій.

Здобувачі мали можливість побачити штурмову гвинтівку «UAR-15», яка призначена для ураження живої сили на невеликій відстані. Представник КОРД зауважив, що принцип її роботи такий самий, як у автомата АКМ. Крім цього, запрошений гість показав присутнім, як гвинтівка розбирається.

Його колега розповів юнакам та дівчатам для яких цілей використовуються дрони.

«Ми здійснюємо пошук зниклих людей, особливо дітей, використовуємо дрони для розвідки, супроводу артилерії. Ми можемо також перевірити, чи є в приміщенні бомби», - підкреслив запрошений гість.

Присутні мали змогу оглянути дрони різних фірм. Працівники КОРД зауважили, що в комплекті таких пристроїв можуть іти різноманітні корисні ґаджети, як от динамік, прожектор, маячок. Крім цього, деякі камери оснащені чудовим зумом та тепловізором.

Наприкінці заняття старші інспектори підняли дрони у повітря, аби присутні змогли побачити їх у дії.

Відзначимо, що захід відбувся за ініціативи працівників кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 ЛьвДУВС. Тема заняття – «Затримання злочинців в обмеженому просторі». 

  49 Hits
49 Hits
серп.
11

Вихованці ЛьвДУВС долучилися до вебінару КМЄС про лідерство й управління

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся онлайн-захід від Консультативної місії Європейського Союзу. На ньому представники місії Ніколаос Бакогіаніс, Патрік Йогансон і Вікторія Грушина розповіли молодим поліцейським про різницю між лідерством та управлінням, ознайомили їх з основними якостями, якими має володіти будь-який керівник та пояснили різницю у підходах до лідерства.

Зокрема, Вікторія Грушина наголосила курсантам, що справжній лідер завжди надихає свій колектив на роботу.

«Місія лідера – не лише дати завдання своїм підлеглим, а й підштовхнути їх до виконання, показавши власний приклад. Крім того, керівник мусить розуміти різницю між тим, яким відданим, пристрасним, чесним і відповідальним має бути справжній лідер, і яким чином це корелюється з функціями управлінця, завданням якого є насамперед контроль процесів», - відзначила експертка.

Відзначимо, що захід ініційовано відділенням актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.

  91 Hits
91 Hits
серп.
10

Вихованці ЛьвДУВС з екскурсією побували у Домі Франка

Курсанти університету продовжують знайомитися із історією Львова та його талановитих мешканців. Цього разу вони завітали до Дому Франка, де жив відомий український письменник разом із сім'єю.

Юнаки та дівчата очікували побачити звичайний музей, однак здивувалися, наскільки цікавою є концепція цього місця: там також заснували Дім Муз, де вирує багатогранне мистецьке життя; Дім Науки, що є осередком франкознавчих та музеологічних студій; Дім Діалогу, де відбуваються різноманітні дискусії, а також Дім Родини, де по-домашньому затишно й тепло. 
  66 Hits
66 Hits
серп.
10

У ЛьвДУВС відбулися змагання з волейболу

Спортивний захід відбувся на території навчально-тренувального відділу «Верещиця». Учасниками стали 7 збірних команд курсів університету.

За результатами змагань другокурсники факультету №2 вибороли I місце. Здобувачів до змагань готував фахівець цього ж факультету Святослав Думич, який активно сприяє розвитку спорту. На II місці опинилися курсанти 2-го курсу факультету №1, а «бронзу» здобули третьокурсники факультету №2.

Також судді визначили наймайстерніших спортсменів у різних номінаціях. Отже, найкращим гравцем турніру став представник факультету №2 Богдан Литвин. Курсант 4-го курсу факультету №1 Василь Славитяк отримав звання «Найкращого гравця передньої лінії». Серед результативних гравців першість здобув Олександр Сидорчук – третьокурсник факультету №2. А вихованець 2-го курсу факультету №1 Василь Шишола продемонстрував чудові вміння як гравець задньої лінії.

Додамо, що судили цьогорічні змагання з волейболу Олена Тьорло, полковник поліції завідувачка кафедри спеціальної фізичної підготовки, а також доценти цієї кафедри: майор поліції Ігор Гнип та Сергій Котов.

Щиро вітаємо призерів, бажаємо не втрачати снаги у майбутньому та здобувати нові перемоги! 

  200 Hits
200 Hits
серп.
10

Представники ЛьвДУВС взяли участь у тренінгу із психосоціальної підтримки

Широкомасштабне вторгнення російської федерації в Україну спричиняє низку викликів і проблем у сфері психічного здоров'я та психосоціальної підтримки. Значна кількість громадян потребують допомоги. Тож перша леді України Олена Зеленська ініціювала створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

Розробку та впровадження програми координує Міністерство охорони здоров'я України за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я. Крім цього, до реалізації такої ініціативи долучилося Міністерство внутрішніх справ України.

Курс розпочався 9 серпня для працівників закладів вищої освіти системи МВС. Під час онлайн-навчання тренери-психологи опановуватимуть основи самодопомоги та допомоги особам, які зазнали впливу стресових факторів у кризових ситуаціях.

Від Львівського державного університету внутрішніх справ участь у події беруть представниці Інституту управління, психології та безпеки Галина Католик, Галина Лялюк та Ольга Угрин.

Відзначимо, що курс розроблений ізраїльською організацією у сфері надання першої психологічної допомоги «Israel Trauma Coalition». Його мета – допомогти громадянам подолати стрес, пов'язаний з війною, та наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів. 

  72 Hits
72 Hits
серп.
09

Вихованці ЛьвДУВС відвідали ветерана університету

Курсанти 4-го курсу факультету № 1 завітали до Балабанової Нелі Миколаївни – представниці Ради ветеранів ЛьвДУВС.

«Неля Миколаївна радіє, що ми щомісяця провідуємо її, не забуваємо, адже зараз їй особливо потрібна наша підтримка», – розповідає голова самоврядування факультету № 1 Вікторія Гаркавенко.

Такі візити курсанти проводять щорічно, аби віддати шану досвідченим працівникам органів внутрішніх справ, підтримати морально та передати ветеранам гуманітарну допомогу.

  80 Hits
80 Hits
серп.
07

Делегація ЛьвДУВС побувала у Республіці Польща

Представники Львівського державного університету внутрішніх справ завітали до Перемишлю з нагоди Дня поліції Республіки Польща

Делегація університету долучилась до урочистостей з нагоди Дня поліції Республіки Польща, що відбувались у Перемишлі. Також у заході брали участь представники воєводської комендатури поліції у місті Жешові, керівний склад міської комендатури поліції Перемишля, представники силових структур та органів місцевого самоврядування.

Під час дійства, ректору Львівського державного університету внутрішніх справ Роману Благуті вручили особливу нагороду - «Перемишльського поліцейського ведмедя». Нею відзначили вклад у співпрацю з перемишльською поліцією.

Окрім цього, під час відрядження, делегація вишу зустрілася з представниками польських державних та приватних установ Польщі. Йшлося про можливі форми співпраці задля ефективного здійснення статутної діяльності університету в умовах воєнного стану.

Також представники університету висловили щиру подяку польській стороні за гуманітарну допомогу для Збройних Сил України та вимушеним переселенцям.

  111 Hits
111 Hits
серп.
05

У міжнародний день «Лікарі світу за мир» курсанти ЛьвДУВС стали донорами крові

Щороку, 6 серпня, міжнародна громадськість згадує загиблих під час трагічного бомбардування японського міста Хіросіма і наголошує на ролі лікарів у боротьбі за мир.

«Про можливість долучиться до доброї справи нам розповіли в університеті. Сьогодні я вперше став донором, але планую й надалі продовжувати, адже це допомагає рятувати життя - каже третьокурсник факультету №3 Андрій Обушко.

Курсанти здавали кров у Львівському обласному центрі служби крові. Вихованці вишу закликають усіх охочих доєднуватись, адже донорська кров життєво необхідна пацієнтам після оперативних втручань, хіміотерапій та травмованим.

Відзначимо, що стати донором може кожен громадянин України, якому виповнилося 18 років при відсутності медичних протипоказань до цього.

  73 Hits
73 Hits
серп.
04

У ЛьвДУВС обговорили принципи використання сили відповідно до міжнародного права та прав людини

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся тренінг для курсантів та науково-педагогічних працівників «Принципи використання сили відповідно до міжнародного права та прав людини. Введення в міжнародне гуманітарне право».

Захід проводили представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста Халіт Буланіклі, Дворник Дмитро, Максим Гутов, а також Віра Ніколаєнко.

Дмитро Дворник пояснив присутнім, що означають фундаментальні принципи Міжнародного комітету: гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність, добровільність, єдність та універсальність.

У першій частині тренінгу учасники дізналися про мандат та діяльністьорганізації. Друга частина – була присвячена перспективам застосування сили у парадигмі правоохоронної діяльності. Її провів Халіт Буланіклі. Він наголосив присутнім, що правоохоронці у своїй діяльності повинні керуватися низкою правил та стандартів.

Тема виступу Віри Ніколаєнко, радниці МКЧХ з юридичних питань, стосувалася Міжнародного гуманітарного права (МГП).

Здобувачі та науково-педагогічні працівники дізналися, що означають поняття «jus ad bellum» та «jus in bello», та почули корисну інформацію про Женевські конвенції.

Упродовж події спікери намагалися донести присутнім, наскільки важливо поважати честь і гідність людини, вміло застосовувати знання завдань, принципів і доктрин Міжнародного гуманітарного права.

Насамкінець на подію завітав ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута.

«Тільки вчора ми говорили про перспективи нашої співпраці у сфері впровадження освітніх проєктів щодо обізнаності працівників органів державної влади, зокрема, правоохоронних структур, у сфері міжнародного гуманітарного права. Сьогодні ж ми реалізували практичний аспект нашої співпраці — тренінг для науково-педагогічних працівників та курсантів ЛьвДУВС. Цей новий пласт знань є необхідним для поліцейських, аби вони якісно виконували свої професійні функції. Вочевидь, потрібно докладати зусиль, щоби покращувати свої навички з іноземної мови, тому що це дозволяє опрацьовувати нову літературу, а також комунікувати з фахівцями інших держав. Заклад вищої освіти дає вектор, який допомагає в перспективі стати спеціалістом. Тому необхідно працювати над собою, вдосконалюватися протягом усього життя», - наголосив Роман Благута.

Очільник вишу подякував організаторам тренінгу та вручив представникам організації подарунки на пам'ять про ЛьвДУВС.

Відзначимо, що захід ініційовано відділенням актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС. 

  118 Hits
118 Hits
© 2022 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.